Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aktivizēs jauno Aizkraukles novada mājaslapu

2022. gada sākumā aktivizēs jauno Aizkraukles novada mājaslapu. Tā tiek veidota vienotā valsts un pašvaldību platformā, kas ļaus piekļūt plašākam pakalpojumu klāstam un pašvaldības budžetā ietaupīs apmēram 20 000 eiro. Sākotnējais variants paredzēja, ka apvienotā novada jauno mājaslapu pašvaldība veidos pati. Laika gaitā atbildīgās personas secināja, ka, pašiem veidojot mājaslapu pēc saviem ieskatiem, tas būs laikietilpīgs un dārgs process. Sazinoties ar pašvaldībām, kas darbojas vienotajā valsts un pašvaldību platformā, un dodoties vizītēs, domes vadība saprata, ka pāreja uz vienoto platformu būs labākais risinājums. Jaunā mājaslapa ir tapšanas procesā. Optimistiskākās prognozes ļauj cerēt, ka tā būs aktīva janvārī, taču reālākais, ka to aktivizēs februārī.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.