Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aktieris Ģirts Krūmiņš: pats sev noteicējs, kur un ko spēlēt

Skatītājiem Pļaviņu kultūras centrā bija iespēja divas vakarus baudīt lieliskas izrādes ar Ģirtu Krūmiņu galvenajā lomā. Tā bija pirmā reize, kad aktieris spēlēja savā dzimtajā pilsētā. Pēc izrādēm viņš atvēlēja arī laiku, lai tiktos un parunātos ar skatītājiem.
Ārpus komforta zonas
Pirmā izrāde Pļaviņās bija Baltkrievijas dramaturga Pāvela Prjažko luga “Kaimiņi”, kurā spēlē pat divi Krūmiņi — Ģirts un Emīls, kuri nav radinieki, tikai sakritība uzvārdos un saspēle uz skatuves. Viens jaunāks, otrs — dzīves pieredzējušāks lugā un uz skatuves, risinot kaimiņu savstarpējās attiecības un sarunas — par ikdienu, ģimeni, visu citu un neko, par to, cik grūti pateikt būtiskāko.
Otrā izrāde Pļaviņās bija “Vientuļās planētas sala”, kas ir Ģirta Krūmiņa monologs, kurā viņš stāsta par savu ceļojumu pandēmijas gadā uz Bali. Kā jau rakstījām, tā bija Ģirta Krūmiņa atgriešanās uz skatuves pēc aiziešanas no Jaunā Rīgas teātra. Par šo izrādi viņš ir pateicīgs iestudējuma autorei Jevgeņijai Šermenevai, kura palīdzēja visas idejas salikt izrādē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.