Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizvadīts vasaras novusa turnīrs

NOVUSA LIETPRATĒJI. Skrīveros aizvadīts novusa turnīrs, kas pulcēja ne tikai vietējos spēlētājus, bet arī interesentus no Kokneses, Bebriem, Pļaviņām un Madonas.

Lai uzturētu un popularizētu galda spēļu iespējas, neierastā laikā — vasarā — šogad novusa cienītāji un lietpratēji varēja sanākt kopā un pārbaudīt savas novusa prasmes un reitingus Skrīveros amatieru līmenī. Kopā piedalījās un par rezultatīvāko vietu iegūšanu savstarpēji spēlēja deviņi pāri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ZIGRĪDA SPRUKTE,

AIZKRAUKLES NOVADA AIZKRAUKLES SPORTA CENTRA ORGANIZATORE SKRĪVEROS

Dalībnieki pārsvarā bija skrīverieši, bet interesi izrādīja un bija sabraukuši gan no Bebriem, Madonas, Kokneses un Pļaviņām. Vienlaikus uz pieciem novusa galdiem un deviņos raundos spēlētāji gana azartiski cīnījās par vislabākajiem un rezultatīvākajiem setu punktiem. Starp vīriem samērā uzņēmīgi un prasmīgi spēlēja arī dāmas no Skrīveriem — Vija un Irēna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopvērtējumā 1.— 3. vietas pāru spēlēs nebija šaubu par favorītvietu ieguvējiem: 3. vietu pāru spēlēs ar 11 punktiem guva Roberts Bākulis ar Andri Ječu (Madona). 2. vietu ar 12 punktiem guva pāris Ivars Strautnieks (Skrīveri) ar Vladimiru Glodu (Pļaviņas). 1.vietu ar 14 punktiem izcīnīja Linards Jūbels (Koknese) un Andris Frīdenbergs (Skrīveri).

Pārējiem spēlētājiem gūtie punkti stipri līdzīgi, pat vienādi, kas izšķīra tālāko vietu sadalījumu pēc kopējo setu attiecības, pēc savstarpējām spēlēm un izcīnīto uzvaru skaita. Gribētos atzīmēt vēl par 4. vietas ieguvējiem ar 9 punktiem Gunti Justu pārī ar Edmundu Ārmani. 5. vieta ar 8 punktiem Andrejam un Normundam Reizniekiem (Pļaviņas).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.