Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks reģionālajā vizītē apmeklēs Aizkraukles novadu

Ceturtdien, 7. aprīlī, aizsardzības ministrs Artis Pabriks reģionālajā vizītē apmeklēs Aizkraukles novadu, lai tiktos ar iedzīvotājiem, Zemessardzes un pašvaldības pārstāvjiem, kā arī lai piedalītos Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem veltītas piemiņas zīmes atklāšanā Koknesē — informē AM Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Vita Briže.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vizītes laikā A. Pabriks ar Zemessardzes 3. Latgales brigādes 55. kājnieku bataljona karavīriem un zemessargiem pārrunās dienesta gaitu un bataljona uzdevumus valsts aizsardzības nodrošināšanā, kā arī pasniegs 30 gadu izdienas zīmes vairākiem bataljona zemessargiem, pateicoties par viņu dienestu, ieguldījumu Zemessardzes izveidē un valsts aizsardzībā.

Aizkrauklē aizsardzības ministrs arī pasniegs Latvijas militārās pārstāvniecības NATO vadītāja ģenerālmajora Ivo Mogiļnija pateicības rakstus vairākiem vietējiem uzņēmumiem par atsaucību, atbalstu un ziedojumu NATO Labdarības tirdziņa 2021. gada labdarības akcijā, sniedzot ieguldījumu līdzekļu vākšanā sociālo projektu īstenošanai. Pateicības rakstus saņems radošā darbnīca “RADADA”, Skrīveru galdniecība “WOODprint”, maiznīca “Liepkalni” un saldumu ražotājs “Skrīveru saldumi”.

Tāpat A. Pabriks tiksies ar Aizkraukles novada domes vadību, lai pārrunātu pašvaldības sadarbību ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Aizsardzības ministriju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Godinot Lāčplēša kara ordeņa kavalieru piemiņu, aizsardzības ministrs plkst. 13 Koknesē, Blaumaņa ielā 1, pie Kokneses evaņģēliski luteriskās baznīcas, piedalīsies stēlas atklāšanā, kas veltīta Koknesei piederīgajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Savukārt plkst. 13.45 “Latvijas Valsts mežu” Vidusdaugavas klientu centra zālē Koknesē, Blaumaņa ielā 3A, Pabriks tiksies ar iedzīvotājiem, lai pārrunātu aizsardzības nozares aktualitātes un drošības situāciju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.