Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizpilda tukšo atpūtas un izklaides nišu. Ģimenes izveido izklaides un atpūtas centru “Bānīša brīnumzeme”

Attēls no aluksniesiem.lv/

Laikā, kad pagastos skolu kļūst arvien mazāk, uzņēmīgi cilvēki cenšas radīt kaut ko vietā, lai bērnu čalas laukos neapklust. Alūksnes novada Annā “atdzīvojies” kopš pamatskolas slēgšanas novārtā pamestais sporta angārs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Annas pagasta iedzīvotāji Ivita Gusta un Normunds Lipāns te izveidojuši vērienīgu ģimenes izklaides un atpūtas centru ar zīmīgu nosaukumu “Bānīša brīnumzeme”. Atrakciju daudzveidība un apjoms atbilst nosaukumam — bērniem te tiešām ir brīnumzeme, un Ivita, Normunds un Ivitas kuplā Gustu ģimene, kuri iesaistījušies šī piedāvājuma izveidē, cer, ka tas aizpildīs līdz šim Alūksnes pusē tukšo izklaides un atpūtas iespēju nišu ģimenēm ar bērniem.

Pēc skolas likvidācijas veco sporta angāru iegādājies I. Gustas dzīvesbiedrs Normunds Lipāns. “Kad Normunds to iegādājās, viņa redzējums bija citādāks — izmantot to lauksaimniecības tehnikas novietošanai. Kad atbraucām un ieraudzījām ēku, sapratām, nē — šeit jābūt kam pilnīgi citam, te jābūt cilvēkiem,” atceras I. Gusta. Viņa cer, ka šis būs ilglaicīgs projekts – ja izraugās darīt ko tādu, tad nav plāns mest plinti krūmos. Lai saprastu, vai šāds pakalpojums Alūksnes novadā būs vajadzīgs, viņa sociālajā tīklā “Facebook” veidojusi aptauju. “Atsaucība bija liela — gandrīz 100 procenti respondentu atbalstīja šo ideju. Iedzīvotāju aktivitāte deva man drosmi, ka to ir vērts realizēt,” idejas pirmsākumus atceras I. Gusta.

Alūksnes novadā līdz šim pietrūcis vietas, kur vērienīgāk nosvinēt bērnu jubilejas, sarīkot plašākas ballītes ar atrakcijām, jo bērniem jau vajag vietu, kur izskrieties, rotaļāties. Liels pārsteigums ir atrakciju apjoms, kas ietilpis angārā. Visu konstrukciju uzstādīšana prasījusi pusgadu, jo visu darījuši paši saviem spēkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas”

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild laikraksti “Staburags”, “Zemgales Ziņas”, “Bauskas Dzīve”, “Ziemeļlatvija”, “Dzirkstele” un “Alūksnes un Malienas Ziņas”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.