Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklietis Ainārs Uzulnieks prezentē savu jauno dziesmu. Teksts radies pusaudžu gados

Ainārs Uzulnieks. Baibas Skabas foto

Neprofesionālo dziedātāju konkursā “Klusie ūdeņi” Aizkraukles kultūras centrā pirms dalībnieku priekšnesumiem klausītājus gaidīja kāds interesants pārsteigums — Aināra Uzulnieka jaunākās dziesmas “Sirdspuksti” pirmatskaņojums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo dziesmu viņš izpildīja kopā ar grupu, kuras dalībnieki mūzikas pasaulē ir labi zināmi — Fēlikss Ķiģelis, Andris Akermanis un Matīss Bērzs. Ainārs joprojām pēc uzstāšanās ir spēcīgu jūtu pārņemts. Viņš atklāj, ka drīzumā šādā pašā grupas sastāvā dziesmu ierakstīs, kā arī taps tās videoklips, lai tā klausītājus priecētu visdažādākajās platformās.

Ainārs ir dziesmas “Sirdspuksti” mūzikas autors, tekstu sacerējis Jānis Dumbris. “Dziesmas vārdus Jānis sarakstīja, kad viņam bija 16 gadu, kas ir labu laiku atpakaļ. Šī dziesma ilgi gaidīja savu tapšanu — bijušas dažādas versijas, ar to strādājuši vairāki producenti — laika gaitā bijušas vairākas sadarbības. Konkursā atskaņotā versija visiem patīk visvairāk. Dziesmas teksts radies pusaudžu gados, kad ir daudz neskaidrību, tiek pieļautas kļūdas un nav pārliecības kā pareizi rīkoties. Par to arī ir dziesma — par nesaprašanu, vai tevi mīl un novērtē, par mīlestības, atzinības meklējumiem. Kad esi strupceļā un tevi pārņem visas šīs emocijas, šķiet, ka esi vientuļš un prasi — kā dabūt mīlestību? Tās ir alkas pēc sapratnes un novērtējuma. Lai nerodas jautājumi — skaitlim deviņi (dziesmā ir vārdi: deviņi sirdspuksti — autores piezīme) nav īpašas nozīmes. Katrs var meklēt un saklausīt dziesmā savu stāstu, bet tas radies neizpratnes laikā par sevi un pirmajām attiecībām. Tādā brīdī uz papīra atklājas patiesās jūtas,” stāsta menedžere Jana Uzulniece.

Radošā sadarbība starp Janu un Fēliksu Ķiģeli sākās pirms diviem gadiem, kad abi tikās koncertā Ērberģē, ar Aināru Fēlikss iepazinās caur sociālajiem tīkliem. Ainārs bija aizrakstījis Fēliksam, uzteicis, ka viņam patīk mūziķa darbība, tas arī deva iespēju viņu iepazīstināt ar aizkrauklieša veikumu. Jau divus Jana Uzulniece menedžē Fēliksa Ķiģeļa un Andra Akermaņa mūzikas projektus, vīra projekti jau sen ir viņas pārziņā. Tas veicināja abu mūziķu saskarsmi, kas nu realizējusies dziesmā. “Ainārs pats ir vainīgs — viņš Fēliksam aizrakstīja! Ir vairāki mūziķi, kas Aināru iedvesmo, viens no tiem ir Fēlikss Ķiģelis. Tas bija viens no vīra sapņiem — uzstāties ar šo mūziķi uz vienas skatuves un tas piepildījās. Piedevām, Aizkrauklē uz “Kluso ūdeņu” skatuves, kurai mūsu dzīvē ir liela un svarīga loma,” stāsta Jana.

Ainārs uz neprofesionālu dziedātāju konkursa “Klusie ūdeņi” skatuves debitēja 2000. gadā. Kopumā uzvarējis trīs reizes un uz tās arī bildinājis Janu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.