Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukliete – konkursa “Gada optometrists 2023” fināliste

Evija Gulbinska

Latvijas Optometristu un optiķu asociācija (LOOA) izsludinājusi konkursa “Gada optometrists 2023” trīs finālistes, kuru vidū ir arī Evija Gulbinska no Aizkraukles. Tālākā konkursa gaita paredz finālistu uzstāšanos LOOA kongresā 24. martā ar klīnisko gadījumu analīzi no savas pieredzes un LOOA biedru balsojumu klātienē kongresā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējais Evijas Gulbinskas stāžs profesionālajā darbībā ir 10 gadi. Viņa ir SIA “Latvijas Amerikas acu centrs” galvenā optometriste. Papildus ikdienas optometrista pienākumiem Evija veic pacientu atlasi un padziļināto redzes funkciju izmeklēšanu pirms redzes korekcijas ķirurģiskās metodes izvēles, rūpīgi pieejot katram pacientam individuāli, kā arī piedalās operāciju plānošanā, norisē un pacientu pēcaprūpē. Aizkraukliete jau astoņus gadus ir arī “EVO ICL” (STAAR Surgical AG) vienīgā apmācīttiesīgā sertificētā produkta speciāliste jeb proktore Baltijā. Kā proktore piedalās jauno ICL ķirurgu sertifikācijas procesā, sekojot līdzi procedūras ievērošanai, apmācot lēcu aprēķināšanu un izvēli, kā arī protokolējot operāciju norisi. 2023. gadā viņa apmeklēja vairākus pasākumus Latvijā un trīs ārpus Latvijas, kā arī vairākkārt uzstājusies televīzijas raidījumā “Laimīgs un vesels”, kā arī LAAC 30 gadu jubilejas konferencē.

Optometrija viennozīmīgi ir Evijas sirdsdarbs, ko ik dienu redz gan kolēģi, gan klīnikas pacienti. Pati Evija strādā ar moto “Darbs — tā ir mīlestība, kas kļuvusi redzama” (H. Džebrans). Evija ar savu profesionalitāti un augstajiem profesijas standartiem ir panākusi izcilu oftalmologu un optometristu sadarbības līmeni, sniedzot klīnikas pacientiem visaugstākās kvalitātes redzes korekcijas un ārstniecības pakalpojumu. Evija ir izcila mediatore, kura spēj saliedēt komandu, motivēt un risināt nestandarta situācijas. Viņa regulāri papildina zināšanas, apmeklējot dažādus seminārus, konferences, apmācības gan Latvijā, gan ārvalstīs. Tāpat arī pati nekad neatsaka kolēģiem apmācību un labprāt atsaucas uzaicinājumiem izglītot sabiedrību par acu veselību sociālajos tīklos un televīzijā. Evija par personīgajiem sasniegumiem teic: “Veicu padziļinātu izmeklēšanu pacientiem pirms un pēc refraktīvās ķirurģijas, uzsvaru liekot uz binokulārās redzes stabilizēšanu, veicināšanu. Izstrādāju dokumentāciju un palīdzu uzturēt kvalitātes sistēmu procesus, lai nodrošinātu kvalitatīvu optometrista un citu ārstniecības personu ikdienas darbu”.

LOOA Optometrists sagatavotā informācija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.