Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles senioru biedrībai jauns nosaukums un vadītāja

Pensionāru biedrības agrākā valdes priekšsēdētāja Ruta Plūme un tagadējā biedrības valdes priekšsēdētāja Ērika Dāldere (no labās).
Foto no “Staburaga” arhīva

Kopsapulcē pieņemot lēmumu, Aizkraukles novada pensionāru biedrība pārdēvēta par Aizkraukles senioru biedrību “Askrāde”. Par tās valdes priekšsēdētāju ievēlēta Ērika Dāldere – informē Aizkraukles novada Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim Aizkraukles senioru biedrība darbojās Aizkraukles novada sociālā dienesta ēkā, bet kopš maija sākuma tai ir jaunas telpas Lāčplēša ielas 4. ēkas 244. kabinetā, kur agrāk bija uzņēmuma “Lauma A” sēžu zālē. Apmeklētāju pieņemšanas laiks pagaidām noteikts pirmdienās no pulksten 10 līdz 12.

Dažas biedrības aktivitātēs, piemēram, deju kopas mēģinājumi un vingrošanas nodarbības, aizvien notiek Aizkraukles novada Sociālā dienesta ēkā.

Patlaban Aizkraukles senioru biedrībā “Askrāde” aktīvi darbojas apmēram 70 biedru. Ikviens aktīvs un ieinteresēts seniors tiek gaidīts, lai pievienotos pulkam un kopā interesanti pavadītu laiku un iesaistītos dažādās aktivitātēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tuvākie biedrības rīkotie pasākumi, kuros seniori aicināti piedalīties:

8. jūnijā tiek organizēta ekskursija uz Līvāniem un to apkārtni. 30. maijā no pulksten 9 līdz 12 biedrības telpās gaidīti tie, kuri vēlas doties šajā ekskursijā, kā arī samaksātu dalības maksu – 20 eiro.

21. jūnijā pulksten 13 pie sociālā dienesta ēkas Daugavas ielā 1a notiks Līgo svētku pasākums. Ieteicams līdzi ņemt labu noskaņojumu un nelielu groziņu.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29802850, Ērika Dāldere.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.