Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles rokdarbnieču darbi – bauda acīm un dvēselei

Aizkraukles novada centrālās bibliotēkas lasītavā iekārtota izstāde “Bēnīšu ģimenes tamborējumi”. To varēs apskatīt vēl dažas dienas. Šonedēļ ar darbu autorēm Ingūnu un Alisi Bēnītēm un Ilonu Kušneri sarīkotā tikšanās, kas bija kupli apmeklēta, aizritēja sirsnīgā gaisotnē.
Krāsu spēles un prieks
“Laikā, kad ārā valda drūmās, pelēkās krāsas, arī saulīte mūs reti palutina ar gaismas stariem, mūsu bibliotēkas lasītavā valda košas, skaistas, saulainas krāsas, krāsu spēles, krāsu prieks. Par to parūpējušās mūsu pašu rokdarbnieces Ingūna un Alise Bēnītes un Ilona Kušnere,” atklājot tikšanos, sacīja bibliotēkas darbiniece Elita Breča.
Izstādē eksponētie darbi apskatāmi jau no 6. decembra, un par tiem ir izrādīta interese. Kā bilda Elita Breča, katrs izstādes apmeklētājs ir veltījis atzinīgus vārdus gan rokdarbniecēm, gan arī bibliotēkai par šādas iespējas sagādāšanu, un to apliecina ieraksti atsauksmju grāmatā. “Paldies par brīnišķīgu baudījumu acīm un sirdij!” ierakstījušas Zigrīda un Silvija, bet līdzīgu netrūkst arī no citiem apmeklētājiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.