Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles reģionā cits pasažieru pārvadātājs

No 1. jūlija Aizkraukles reģionā autobusu pasažieri kāps ne vairs akciju sabiedrības “CATA”, bet gan akciju sabiedrības “Liepājas autobusu parks” (LAP) autobusos. Pakalpojuma sniedzēju maiņa notikusi tāpēc, ka jau 2020. gadā beidzās “CATA” līguma saistības ar Autotransporta direkciju (ATD). Jauno pārvadātāju pērn ATD izvēlējās konkursā. Pavisam drīz — 1. jūlijā — pulksten 6.30 no Aizkraukles autoostas jāsākas pirmajiem trim reisiem.
Aptuveni pirms gada, kad konkursa komisija un Iepirkumu uzraudzības birojs izvērtēja pretendentu piedāvājumus, secināja, ka Cēsīs esošā uzņēmuma “CATA” iesniegtais pieteikums neatbilst vairākām prasībām. Pretendenta sagatavoto tehnisko piedāvājumu atzina par neatbilstošu, neveicot tā tālāko vērtēšanu. Līdz ar to līgumu par pakalpojuma sniegšanu maršruta tīkla daļā “Ogre—Aizkraukle” ATD parakstīja ar LAP.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.