Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieka amatā apstiprina Aigaru Zīmeli

Aigars Zīmelis, Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieks, jaunos darba pienākumus pildīt sāks janvārī.
Foto no personīgā albuma

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” valdes loceklis Aigars Zīmelis apstiprināts Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieka amatā. Jaunos darba pienākumus viņš sāks pildīt janvārī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildīgajam amatam pieteicās viens pretendents. Dažas dienas pēc konkursa noslēgšanās Aizkraukles novada pašvaldība saņēma vēl viena pretendenta pieteikumu. Tajā gan nebija vērā ņemamas pieredzes saimnieciskajā darbā. Uldis Riekstiņš, Aizkraukles novada domes izpilddirektors, stāsta, ka par Aigaru Zīmeli saņemtas tikai labākās atsauksmes, viņš sevi veiksmīgi pierādījis, strādājot Kokneses kapitālsabiedrībā.


Aigars dzīvo Aizkraukles pagastā, tādēļ kā iedzīvotājs apsaimniekojamo teritoriju pārzina. Ar nākotnes redzējumu veicamajos darbos Aigars nesteidzas. “Vispirms jāiepazīstas ar saimniecību — kopējo ēku un ceļu stāvokli, kā tiek organizēti dažādi darbi. Primārais būs padziļinātāk iepazīt struktūru, izvērtēt pienākumus un uzdevumus. Tad jau varēs skatīties, kādus uzlabojumus vai korekcijas veikt.”


Pēdējos piecus gadus Aigars Zīmelis bija SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” valdes loceklis. Aigars teic, ka gūtā pieredze lieti noderēs, pildot jaunos pienākumus.


Aizkraukles novada pašvaldība līdz 28. decembrim izsludinājusi pieteikšanos uz vakanto SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” valdes locekļa amatu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.