Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles pagasta sākumskolai meklē jaunu direktoru

Sakarā ar to, ka Aizkraukles pagasta sākumskolas direktore Janīna Zolotorenko nolēmusi pārtraukt darba gaitas šajā amatā, Aizkraukles novada dome par direktora pienākumu izpildītāju no jūnija apstiprināja pašreizējo pirmsskolas izglītības metodiķi un pagarinātās dienas grupas skolotāju Initu Vilciņu. Pašvaldība līdz 6. jūnijam izsludinājusi pieteikšanos direktora vakancei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Skolā esmu nostrādājusi 50 gadus, no tiem 24 — direktora amatā. Jūtos labi, tomēr uzskatu, ka jādod vieta jaunajiem,” saka pašreizējā skolas direktore Janīna Zolotorenko. “Skolā turpināšu strādāt par pirmsskolas mūzikas skolotāju, varbūt vadīšu kori vai ansambli, jo mūzika ir mana sirdslieta. Priecāšos, ja savu ieguldījumu mūzikas jomā varēšu dot arī turpmāk.”

Direktore teic, ka skola ir vairākkārt akreditēta, sakārtota, attīstīta. Kopš 2003. gada tajā darbojas peldbaseins, ir izremontētas telpas, nodrošināta materiālā bāze, mācību līdzekļi, apstiprinātas speciālās izglītības programmas — tā ir sakārtota vide, kuru jaunajam direktoram būs iespēja attīstīt tālāk, īstenojot savas vīzijas. Nomainījušās vairākas paaudzes, kādreizējie bērnudārza audzēkņi tagad izglīto savus bērnus, un tas priecē, jo vecāki skolai un pedagogiem uzticas. Skolā un pirmsskolā sākuši strādāt jauni pedagogi.

Inita Vilciņa stāsta, ka direktora amatam nepretendēs. Vai skolas kolektīvā ir kāds, kas varētu uzņemties iestādes vadīšanu? “Piedāvāju, bet atteicās. Tā ir ļoti liela atbildība, pret kuru vienmēr esmu izturējusies ar lielu pietāti,” saka Janīna Zolotorenko. “Turpmāk vairāk laika paliks nošu krājumu pārskatīšanai un labas dziesmas atrašanai, darbam dārzā, mazmeitiņai. Savā darbā vienmēr esmu jutusi pašvaldības atbalstu, kas ir ļoti svarīgi. Paldies par to! Pateicos iestādes esošajiem un bijušajiem darbiniekiem par kopīgi paveikto. Tikai kopā ar viņiem Aizkraukles pagasta sākumskola ir tāda kā šodien!”

Janīna Zolotorenko par savu godprātīgi un pēc labākās sirdsapziņas veikto darbu vairākkārt saņēmusi Goda rakstus un Atzinības, no kurām nozīmīgākās ir Aizkraukles novada domes vadības Atzinība par ilggadēju, radošu un profesionālu pedagoģisko darbu vispārējā izglītībā, Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinība par nozīmīgu darba ieguldījumu izglītības jomā un ministrijas Atzinība par radošu pedagoģisko darbību vispārējā izglītībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.