Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novads sacenšas par titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023”

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” iegājis izšķirošajā posmā. Katrā no pieciem plānošanas reģioniem izvirzītas četras pašvaldības, kas turpina sacensties par ģimenei draudzīgākās pašvaldības statusu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs līdz šī gada 9. novembrim vietnē Vietagimenei.lv aicināts izvērtēt katras pašvaldības sniegto atbalstu un balsot par, viņuprāt, ģimenēm draudzīgāko pašvaldību 2023. gadā.
Pēc pašvaldību sniegtās informācijas izvērtēšanas sacensību par “Ģimenei draudzīgākās pašvaldības 2023” nosaukumu Zemgales plānošanas reģionā turpina Jelgavas valstspilsētas, Dobeles novada, Bauskas novada un Aizkraukles novada pašvaldība.

“Šis konkurss ir lieliska iespēja atspoguļot pašvaldību labos darbus, uzlabojot dzīves apstākļus ģimenēm savā teritorijā. Izvērtējot Latvijas pašvaldību darbu, redzam, ka katrs reģions ir atšķirīgs ar savu pieeju attīstot un uzlabojot ģimenēm sniegtos pakalpojumus, un tas padara vērtēšanas procesu jo īpaši aizraujošu,” stāsta Zaiga Pūce, Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore.

Sacensību par “Ģimenei draudzīgākās pašvaldības 2023” statusu turpina 20 Latvijas pašvaldības, un konkursa finālisti tiks paziņoti šī gada novembra sākumā. Kamēr tiek vērtēti pašvaldību sniegtie dati, Sabiedrības integrācijas fonds aicina iedzīvotājus sekot līdzi konkursa norisei un atbalstīt savas pašvaldības, balsojot www.vietagimenei.lv un daloties ar viedokļiem, kāpēc tieši šī pašvaldība ir pelnījusi ģimenei draudzīgākās statusu.

Sabiedrības integrācijas fonds aicina pašvaldības izmantot šo konkursu arī kā platformu, lai smeltos iedvesmu no saviem iedzīvotājiem un citām pašvaldībām kā arī to labajiem piemēriem, kā attīstīt ģimenēm sniegtos pakalpojumus savā reģionā.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” izceļ labākos piemērus un veidus, kā pašvaldības rūpējas par ģimenēm, veicinot arī iedzīvotāju iesaisti sev svarīgu jautājumu risināšanā. Vienlaikus konkurss veido vidi pašvaldību draudzīgai sāncensībai, tādējādi mudinot tās attīstīt aizvien plašāku un pieejamāku ģimenēm paredzēto pakalpojumu klāstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.