Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada pašvaldība meklē svētku egli

“Arī šogad vēlamies, lai Aizkraukles centrālajā laukumā rotātos visskaistākā egle, tāpēc aicinām iedzīvotājus izteikt ierosmes un piedāvājumus, kā pie tādas tikt! Ja jums ir skaista egle, dodiet ziņu, un pašvaldības darbinieki to atgādās un liks goda vietā,” šāds aicinājums izteikts Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapā. 

Arī šogad tiek turpināta pērn aizsāktā tradīcija Ziemassvētku egles meklēšanās iesaistīt sabiedrību. Pērn izcilu balzama baltegli pašvaldībai uzdāvināja Agnese Kurti no Aizkraukles pagasta. Arī tagad ikviens, kura īpašumā ir liela un skaista egle, bet pašam īpašniekam tā nav vajadzīga, aicināts atsaukties un piedāvāt to Aizkraukles novada pašvaldībai. Ja egle patiks un atbildīs skaistākās godam, to novietos pilsētas centrālajā laukumā un izpušķos. Pašvaldība egli var arī iegādāties.


Eglei jābūt apmēram 15 metru augstai un kuplai, ar labu zaru konusa veidojumu. Tai jābūt pieejamai, lai var piekļūt ar atbilstošu transportu, lai egli nozāģētu un atgādātu uz Aizkraukli. Šos darbus uzņemas veikt Aizkraukles novada pašvaldība. Pašvaldība ziņu gaidīs līdz 30. novembrim e-pastā: kaspars.sniedzitis@aizkraukle.lv vai pa tālruni 26438208.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.