Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novadā paredzēti valsts un pašvaldības ceļu remonti vairāk nekā 20 kilometru garumā

Šogad Aizkraukles novadā norisināsies daudz ceļu remontdarbu — gan uz pašvaldības, gan valsts pārziņā esošajiem ceļiem. Ar īslaicīgām grūtībām saskarsies tie, kas izmanto ceļu Aizkraukle—Jēkabpils, braucot caur Seci, kā arī pa Daugavpils šoseju braucošie. Savs paradums braukt virs atļautā ātruma — 90 km/h — būs jāmaina vismaz posmā no Kokneses līdz Stukmaņiem, kur vasarā sāks darboties vidējā ātruma mērīšanas radari.
Vispirms par uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) plānotajiem darbiem. Uz jautājumiem par tiem atbildēja LVC sabiedrisko attiecību speciāliste Anna Kononova.
Mani nedaudz izbrīnīja plānotie ceļa Aizkraukle—Jēkabpils remontdarbi posmā no Seces līdz dzelzceļa pārvadam pirms Salas. Aptuveni 20 kilometru garā posmā paredzēta asfaltbetona seguma atjaunošana. Ceļš ir salīdzinoši nesen nodots ekspluatācijā, un tie, kas pa to brauc, zina, ka seguma kvalitāte ir teju ideāla.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.