Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada mūzikas skolu audzēkņiem panākumi mūzikas konkursos

LABA PIEREDZE flautas spēles konkursā Katrīnai Posnijai (no labās) un Patrīcijai Dīcei no Skrīveriem.

Klātienē aizvadīts mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu flautas spēles konkurss “Flautu balsis”, ko rīkoja Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola. Panākumi tajā vairākiem Aizkraukles novada mūzikas skolu audzēkņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolu konkursā pārstāvēja 1. klases audzēknis Bruno Hščanovičs, iegūstot trešo vietu. Viņa skolotājs — Kārlis Strazdiņš. Savukārt Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas 3. klases audzēkne Katrīna Posnija ieguva trešo vietu un Patrīcija Dīce no 4. klases saņēma apsveikumu par veiksmīgu piedalīšanos. Konkursam viņas sagatavoja skolotāja Tīna Sipčenoka.

Pļaviņu Mūzikas skolu flautas spēles konkursā pārstāvēja divas jaunās mūziķes — 2. klases audzēkne Gabriela Vilciņa, kura ieguva 2. vietu, bet Kaiva Annika Avotiņa no 4. klases — pateicību par piedalīšanos. Abu meiteņu skolotāja ir Aiva Siliņa.

Pļaviņu pianistiem veiksmīga dalība arī starptautiskajā konkursāfestivālā “Ola de Talentos” Spānijā. Viņu sniegumu, uzfilmētu un veidotu kanālā “YouTube”, ievērojot visus konkursa rīkotāju nosacījumus, vērtēja starptautiska žūrija. 2. klavieru klases audzēknis Matīss Briedis (skolotāja Sigita Vilkaplātere) ieguva pirmo vietu, Magdalena Meinuza (skolotāja Sarmīte Ambaine) un Gustavs Briedis (skolotāja Sigita Vilkaplātere) no 1. klases — otro vietu. Kā stāsta skolotāja, Matīss šajā mācību gadā piedalījies četros starptautiskos konkursos un visos guvis godalgotas vietas. Gustavam šis bija otrais konkurss un arī ar labi panākumi abos. Savukārt Magdalenai šī bija pirmā konkursa pieredze un godalgota vieta.

PIRMAIS PRIEKŠNESUMS ŽŪRIJAI. Jaunā flautas spēlētāja Gabriela Vilciņa ar koncertmeistari Sigitu Vilkaplāteri.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.