Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada klientam draudzīgāko uzņēmumu vērtēšana notiks divās kārtās

Apstiprināts nolikums par “Aizkraukles novada gada balvas uzņēmējdarbībā 2022” pasniegšanu un arī vērtēšanas komisiju sešu cilvēku sastāvā, kurā ir pašvaldības pārstāvji, uzņēmēji un uzņēmējdarbības speciālisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajā novadā gada balva uzņēmējdarbībā tiks pasniegta otro reizi un svinīgais pasākums plānots oktobrī. Balvas iecerēts pasniegt 12 nominācijās, un pasākuma mērķis ir godināt Aizkraukles novada uzņēmējus, kuri ar savu darbību sekmē novada ekonomisko attīstību, kā arī veicināt Aizkraukles novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizēt veiksmīgu uzņēmējdarbību, veicināt sabiedrības izpratni par uzņēmējdarbības nozīmi.

Šī gada nolikumā ieviestas divas izmaiņas. Viena no tām paredz, ka uzņēmumu nominācijā, kurā tas balvu jau saņēmis, tai pašai nominācijai var pieteikt tikai pēc trijiem gadiem. Otra paredz jaunu kārtību uzņēmuma noteikšanai nominācijā “Draudzīgākais klientam”. Šogad uzņēmumu izvirzīšana notiks divās kārtās. Nolikums paredz, ka pirmajā kārtā kandidatūras izvirzāmas, aizpildot elektronisko anketu interneta vietnē www.aizkraukle.lv. To var izdarīt līdz 22. septembrim. Otrajā kārtā — notiek balsojums par izvirzītajiem kandidātiem. Balsojums notiks no 25. septembra līdz 6. oktobrim. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.