Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada jaunieši piedalīsies projektā “Iepazīsties – politika!”

Aizkraukles novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par projekta “Iepazīsties — politika!” īstenošanu, jo ieguvusi fiansējumu Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.—2023. gadam ietvaros rīkotajā konkursā “Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī” rezultātā — informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta realizēšanā iesaistītie sadarbības partneri ir jaunatnes jomas atbildīgie no Aizkraukles, Kokneses apvienības, Pļaviņu apvienības, Jaunjelgavas apvienības, Neretas apvienības un Skrīveru pagasta, kā arī jauniešu biedrība “Morfejus” un “Kokneses jauniešu biedrība”.

Projekta mērķis ir stiprināt jaunatnes jomu jaunizveidotajā Aizkraukles novadā, veidojot jauniešiem un jaunatnes jomā strādājošajiem dziļāku izpratni par jaunatnes politiku un jauniešu līdzdalības iespējām lēmumu pieņemšanas procesos. Projektā plānota jaunatnes darbinieku kompetenču pilnveide darbā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām,
izpratnes veidošana jauniešiem par jaunatnes politiku un jauniešu līdzdalības iespējām lēmumu pieņemšanas procesos, jaunizveidotā Aizkraukles novada Jauniešu domes izveide, neformālas jauniešu tikšanās un sarunas ar Aizkraukles novada lēmumu pieņēmējiem, apmācības un aktivitātes jauniešu ar ierobežotām iespējām pašapziņas celšanai, zināšanu un kompetenču pilnveidei.

Projekta īstenošanas laiks ir no 2022.gada 1.janvāra līdz 1.novembrim. Projekta finansējums — 6792,92 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Kā aktīvie novada jaunieši ir piedalījušies budžeta pieņemšanā? Kas ir jaunieši ar ierobežotām iespējām? Tādi, kuriem nav kabatas naudas, vai? Domā, ko raksti!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.