Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada jaunieši apbalvoti “Gada nagla 2023” ceremonijā. Pateicas par brīvprātīgo darbu un sabiedrisko līdzdalību

APBALVOJUMA “GADA NAGLA” saņēmēji. Tatjanas Zagorskas-Udaļcovas foto

Jau trešo reizi aizvadīta Aizkraukles novada jaunatnes gada balvas pasniegšanas ceremonija “Gada nagla 2023”. Atzinību par paveikto un iesaistīšanos novada attīstībā saņēma aktīvākie jaunieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklājot pasākumu, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums atzina, ka vienuviet ir jaunieši, kuriem ir griba, vēlme un uzdrīkstēšanās darīt vairāk, plašāks redzesloks, un kuri sevi apliecinājuši darbos. Viņu atbalsts un piemērs noteikti ir ģimene, kā arī jaunatnes darbinieki. Tāpēc pateicība par paveikto visiem kopā.

Aizkraukles novada domes apliecinājumu par brīvprātīgā darba veikšanu un pateicības saņēma 22 jaunieši. Aizkrauklē — Alīna Daniela Orlova, Sanita Maskalāne, Krista Romanova, Estere Migla, pateicība par brīvprātīgo darbu, atbalstot seniorus digitālo prasmju pilnveidē Amandai Annai Niedrei, Parisai Arīnai Močānei, Aleksai Valērijai Jefremenko, Alisei Vanagai. Jaunjelgavas apvienībā pateicība par brīvprātīgo darbu Evelīnai Šajahmedovai, Kokneses apvienībā — Aleksim Krūmiņam, Adrianam Grīnvaldam-Ozolam, Markusam Ūtēnam. Neretas apvienībā — Elijai Gabužai, Pļaviņu apvienībā — Alitai un Loretai Paļugām, Elijai Muceniecei, Paulai Beātei Mežmalei, Skrīveru pagastā — Lienei Korņejevai, Elizabetei Landrātei, Daijai Krieviņai, Tīnai Kojai un Alisei Leitānei. Katrs no viņiem bijis aktīvs jaunietis, kurš ar savu darbošanos un entuziasmu iedvesmojis citus, kā arī paveicis ko nozīmīgu savas vietas un novada labā.

Īpašo apbalvojumu “Gada nagla” šogad pasniedza 11 nominantiem. Balva ir unikāla arī ar to, ka ik gadu to veido citādāku. Šogad pēc Aizkraukles jaunietes Esteres Miglas skices to izgatavoja novada mākslinieks Ants Brimerbergs. Kā atzina novada jaunatnes lietu speciāliste Līga Kriškijāne — tas apliecina, ka nevajag baidīties sapņot, jo nekad nevar zināt, kad no mazas ieceres tie kļūs par īstenību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balvu par brīvprātīgā darba popularizēšanu un aktīvu sabiedrisko līdzdalību kopienas dzīves, kā arī jauniešiem draudzīgas neformālas vides veidošanu saņēma jaunjelgaviete Gundega Gruberte, mazzalvietis Rihards Gabužs, Skrīveru jauniešu komanda — Alise Leitāne, Tīna Koja, Daija Krieviņa, Elizabete Landrāte un Liene Korņejeva, aizkraukliete Treisija Tifānija Tukre, Parisa Arīna Močāne, Gabriēla Elizabete Kareva un Estere Migla, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas jauniešu padome, pļaviņietes Justīne Riekstiņa un Annija Vīksna, Kokneses mūzikas skolas akordeonu orķestris un vokālā grupa “Fridrihštate”, kuri pasākuma dalībniekus pēc ceremonijas iepriecināja ar koncertu.

Kopā un individuāli katrs apbalvotais jaunietis piedalījies dažādu aktivitāšu veikšanā, projektu īstenošanā un ar savu talantu palīdzējis veidot skaistāku vidi mums līdzās. Pateicība par atbalstu un sadarbību arī novada jaunatnes darbiniekiem — Liliānai Karevai Aizkrauklē, Agnesei Mamedovai no Jaunjelgavas, Daigai Rūtiņai no Pļaviņām, Žannai Miezītei no Neretas apvienības, Kokneses jauniešu biedrības “Solis” vadītājai Ievai Ūtēnai, Diānai Smolkovai no Skrīveriem, kur tikai šogad izveidotas telpas jauniešiem, bet viss jau aktīvi notiek, kā arī novada jaunatnes lietu speciālistei Līgai Kriškijānei. Diānas balss duetā ar pianistu Aigaru Pauli skanēja arī kā muzikāls sveiciens pasākuma dalībniekiem.

— Esmu neizsakāmi lepna, redzot visu paveikto, jo, pateicoties jauniešiem, mūsu novadā notiek fantastiskas lietas, — atzina Aizkraukles novada interešu izglītības centra vadītāja Zane Romanova. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.