Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada domes vadība ar senioriem diskutē par aktualitātēm

Aizkraukles novada domes vadība un vairāki deputāti Koknesē, Jaunjelgavā un Ērberģē tikās ar vietējo senioru organizāciju vadītājiem un aktīvākajiem šo apvienību pagastu pensionāriem, lai pārrunātu viņiem aktuālus jautājumus un turpmāko sadarbību. Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums tikšanās laikā Jaunjelgavā norādīja, ka šādas sanākšanas ir ļoti būtiskas, jo tas ļauj tuvāk iepazīties un labāk izprast senioru problēmas, vēlmes un vajadzības, kopīgi meklējot ērtāko risinājumu.
“Strādājot un dzīvojot jaunajā kopīgajā novadā, ir svarīgi saglabāt iepriekšējās tradīcijas, lai arī seniori labi justos, varētu realizēt savas ieceres un varētu saņemt atbalstu no pašvaldības. Tas dos iespēju vairāk sadarboties savā starpā ar citu līdzšinējo novadu senioru biedrībām un kopā veiksmīgāk realizēt kādu lielāku projektu,” sacīja L. Līdums. Tiekoties ar pensionāriem, viens no ierosinājumiem bija veidot jaunajā novadā senioru koordinācijas padomi, kurā būtu pārstāvji no visiem kādreizējiem novadiem, un tad kopā varētu diskutēt, kā sabalansēt vēlmes ar vajadzībām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.