Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novadā bezatlīdzības lietošanā nodos telpas Latvijas Sarkanajam Krustam

Foto no redcross.lv

Aizkraukles novada domes sēdē nolemts nodot bezatlīdzības lietošanā telpas Latvijas Sarkanajam Krustam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldībā saņemta biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Zemgales komitejas vēstule ar lūgumu līdz 2030.gada 31.martam pagarināt lietošanā esošo telpu līgumus un noslēgt jaunus patapinājuma līgumus, lai varētu uzglabāt un dalīt Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām pakas Jaunjelgavā, Sērenē, Sunākstē, Iršos, Vecbebros, Koknesē un Skrīveros.

Vienlaikus Jaunjelgavā biedrības Zemgales komitejas Ogres birojs aicina noslēgt arī līgumu par zupas virtuves punkta izveidi tai iznomātajās telpās, kur biedrība apņemas nodrošināt maltīšu izdali sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem.

Domes deputāti lēma atbalstīt biedrības lūgumu un nodot tai bezatlīdzības lietošanā līdz 2030.gada 31.martam prasītās telpas Liepu ielā 23 Jaunjelgavā, “Zvaniņš” Sērenē, “Saulstari” Sunākstē, “Madaras-7” Iršos, Vērenes ielā 1 Koknesē un Stacijas laukumā 3 Skrīveros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar likumdošanu, publiskas personas mantu pieļaujams nodot bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijai, kāda ir biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, uz laiku, kamēr tai ir spēkā attiecīgais statuss, bet ne ilgāk par 10 gadiem. Publiskas personas mantu bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijai var nodot atkārtoti.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.