Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada bāriņtiesā izveido divas jaunas štata vietas

Deputāts Guntis Libeks: “Lai viņas tiesājas!”
Aizkraukles novada dome nolēma no šī gada 1. aprīļa novada bāriņtiesā papildus izveidot divas locekļu amata vienības un iekļaut bāriņtiesas sastāvā divas kādreizējās Kokneses novada bāriņtiesas darbinieces, kuras noteiktajā laikā amatam nepieteicās.
Pamato ar Darba likumu
Apvienojot sešus novadus un veicot bāriņtiesu reorganizāciju, Kokneses novada bāriņtiesā ilgstošā prombūtnē bija un vēl ir divas darbinieces: viena — bērna kopšanas atvaļinājumā, kas beigsies nākamgad, bet otrai ir ilgstoša darba nespēja. Abas darbinieces savulaik tika ievēlētas amatos Kokneses novada bāriņtiesā, un amata termiņš vēl nav beidzies. Taču situāciju sarežģī tas, ka vēlētās Kokneses novada bāriņtiesas vairs nav un nebūs, jo no šī gada janvāra darbojas Aizkraukles novada bāriņtiesa, kuras darbiniekiem noteiktā termiņā bija jāpiesakās konkursam uz vakancēm. Bāriņtiesa ir nokomplektēta, noslēgti līgumi, aizpildot visas vakances. Tādēļ rodas pamatots jautājums — kas notiks ar abām darbiniecēm, kad viņas atgriezīsies no ilgstošas prombūtnes? Vai viņām būs darbs?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Man domāt ka šitā reforma nav neko daudz ietaupijusi. Jaunas darba vietas kur tik griezies. Nodalas, apvienības un pārvaldes. Sejas tik tas pašas. Kads vispar te ir ietaupijums

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.