Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novadā atjaunos tiltu pār Lauces upi

Tilta pār Lauces upi Seces pagastā. Imanta Kaziļuna foto

Aizkraukles novada dome nolēmusi piešķirt līdzekļus kritiskā stāvoklī esošā tilta pār Lauces upi Seces pagastā remontam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepirkuma rezultātā tiesības veikt darbus ieguva SIA “Ceļinieks 2010” par kopējo līgumcenu – 167 986 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Plānotās būvuzraudzības un autoruzraudzības kopējās izmaksas ir 6655 eiro ar PVN, kuras tiks segtas no pašvaldības 2024.gada budžeta līdzekļiem.

Projekta laikā plānots veikt tilta infrastruktūras demontāžas un atjaunošanas darbus 0,03 kilometru garumā un piegulošās teritorijas attīrīšanu no krūmiem.

Projekta īstenošanai nepieciešami 174 641 eiro, tai skaitā pašvaldības finansējums – 31 853 eiro. Iecerēts Valsts kasē aizņemties 142 788 eiro uz 20 gadiem ar atlikto pamatsummas maksājumu līdz 2026.gada janvārim. Aizņēmuma atmaksa tiks garantēta ar pašvaldības budžetu: pamatsummas atmaksa – no autoceļu mērķdotācijas līdzekļiem, procentu maksājumi – no pamatbudžeta līdzekļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums “Ceļinieks 2010” pieder Andim Ērglim, liecina “Firmas.lv” dati. Tā apgrozījums 2022.gadā bija 2,1 miljons eiro, bet peļņa – nepilni 110 000 eiro.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.