Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles Mūzikas skolai — 55

Datori nevar aizstāt skolotājus
P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolai 1. aprīlī apritēja 55 gadi, kuru pašreizējie audzēkņi un pedagogi ar koncertu svinēja 22. aprīlī pulksten 18 uz Aizkraukles kultūras centra skatuves. Pēc divu gadu pārtraukuma tas bija pirmais lielais koncerts, uz kuru bija aicināti visi mūzikas mīļotāji.
Jubileja gan skolai, gan komponistam
Koncertam priekšnesumus sagatavojuši visu skolas pedagogu audzēkņi, kuri pandēmijas dēļ uz skatuves nav muzicējuši divus gadus, savukārt pašiem mazākajiem tā būs pirmā koncerta pieredze. Skatītājiem paredzēts arī kāds pārsteigums. Epidemioloģiskās situācijas dēļ skolas absolventu priekšnesumu šoreiz nebūs, viņus plānots aicināt dalībai skolas 60 gadu jubilejas koncertā — informē skolas direktore Daina Delvere.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.