Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles mežniecību iekļauj Dienvidu virsmežniecībā

No 2024. gada 1. aprīļa Valsts meža dienesta struktūrā un darba organizācijā veiktas izmaiņas. Līdzšinējo desmit virsmežniecību vietā izveidotas piecas, savukārt dienesta pakalpojumi tiek sniegti 27 klientu apkalpošanas vietās Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārmaiņas skaidro Valsts meža dienesta ģenerāldirektors Arvīds Ozols: “Strukturālā optimizācija tika veikta, realizējot mūsu stratēģijā izvirzīto mērķi — izveidot efektīvu iestādes struktūru. Esam ņēmuši vērā tādus faktorus kā digitālās vides un e-pakalpojumu attīstība, kā arī kopējo valsts pārvaldes virzību efektivitātes un birokrātijas mazināšanas virzienā. Noteiktas pārmaiņas dienesta darba organizācijā veiktas, rūpējoties par dienesta nodarbināto slodžu izlīdzināšanu, aizvietojamības nodrošināšanu un atalgojuma sistēmas pilnveidošanu.”

Ar 1. aprīli Valsts meža dienesta struktūrā noteiktas šādas izmaiņas:

☼ Ziemeļkurzemes virsmežniecības un Dienvidkurzemes virsmežniecības funkcijas pārņem Kurzemes virsmežniecība ar administrācijas telpām Raiņa ielā 17, Talsos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

☼ Zemgales virsmežniecības un Rīgas reģionālās virsmežniecības funkcijas pārņem Centra virsmežniecība ar administrācijas telpām Brīvības ielā 129B, Ogrē.

☼ Sēlijas virsmežniecības un Dienvidlatgales virsmežniecības funkcijas pārņem Dienvidu virsmežniecība ar administrācijas telpām Krišjāņa Valdemāra ielā 7, Daugavpilī.

☼ Austrumlatgales virsmežniecības un Ziemeļaustrumu virsmežniecības funkcijas pārņem Austrumu virsmežniecība ar administrācijas telpām Bērzpils ielā 62, Balvos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

☼ Ziemeļvidzemes virsmežniecības un Centrālvidzemes virsmežniecības funkcijas pārņem Vidzemes virsmežniecība ar administrācijas telpām Dārzu ielā 4, Cesvainē.

Aizkraukles mežniecība iekļauta Dienvidu virsmežniecībā. Klientu apkalpošanas vietas tiek saglabātas 27 līdzšinējo mežniecību atrašanās vietās — Aizkrauklē tas ir Spīdolas ielā 9. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.