Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles iecirkņa policisti saņem apbalvojumus

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5. decembrī Latvijā tika atzīmēta Policijas darbinieku diena, kad ir iespēja izvērtēt paveikto un pateikties policijas darbiniekiem par profesionālu un priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu un augstiem darba rezultātiem. 

Policijas darbinieki ik dienu pašaizliedzīgi strādā, lai aizsargātu personu dzīvību, veselību, tiesības, kā arī īpašumu, sabiedrības un valsts intereses no noziedzīgiem un citiem prettiesiskiem apdraudējumiem. Policijas darbinieki ir tie, kuri valstī garantē iekšējo kārtību un drošību, kuriem tic un uz kuriem paļaujas sabiedrība. Par valsts iekšējās drošības līmeni un līdz ar to arī par policijas darbu ikviens iedzīvotājs galvenokārt spriež pēc savas personiskās pieredzes. Tiem, kuri apzināti pārkāpj likumus, neapšaubāmi ir jāsaņem pelnītais sods, taču tiem, kuri vēršas pie mums pēc palīdzības, ir jārod pārliecība, ka policists ir tikumības, drošības un kārtības aizstāvis.Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa priekšnieks pulkvežleitnants Renārs Dreijers policijas darbiniekus profesionālajos svētkos sveic ar šādiem vārdiem: “Gribu teikt lielu paldies visiem Aizkraukles iecirkņa darbiniekiem un viņu ģimenēm par to, ka šajos sarežģītajos apstākļos un izaicinājumu piepildītajā laikā mēs spējam saglabāt aukstasinību un profesionāli un ar augstu atbildības sajūtu veikt savus pienākumus godam.” 

“Svarīgākais ir atrast spēju nepārstāt sapņot un sapņot tieši profesionāli. Šis ir mūsu virzītājspēks. Šī ir mūsu nākotne. Ir tik ļoti svarīgi spēt iztēloties visjaukāko vidi, kurā var justies droši un komfortabli, nebaidīties ne par sevi, ne par tuviniekiem. Vēl svarīgāk ir policistam censties ieraudzīt un nesavtīgi tiekties uz šādas vīzijas piepildīšanu. Komunicēt, izprast, būt noderīgam un, kad tas nepieciešams, vienmēr aizstāvēt,” uzsver Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Lauris Arājs un Policijas darbinieku dienā novēl: “Kalpojot mūsu valstij, mēs redzam tās izaugsmi un jūtam godu par doto iespēju sniegt katrs savu ieguldījumu visu labā. Ir tik ļoti svarīgi, ka mums izsaka pateicību, un ir ne mazāk svarīgi, ka arī mēs to izsakām. Vissirsnīgākie sveicieni svētkos un pateicība par darbu visiem policistiem!” 

Saņemtie apbalvojumi
Par godprātīgu dienesta pienākumu pildīšanu, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 103. dibināšanas gadadienu Aizkraukles iecirkņa policijas darbiniekiem ir piešķirti šādi apbalvojumi: 

◆ Iekšlietu ministrijas Goda raksts — kapteinei Inesei Skujai, 

◆ Iekšlietu ministrijas Pateicība — kapteinei Olgai Starikovai, 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

◆ Valsts policijas krūšu nozīme “Par cītību policijā” — kapteinei Lienei Šakaliņai, 

◆ Valsts policijas Goda raksts — virsleitnantam Mārim Židovam, 

◆ Valsts policijas Pateicība — kapteinei Ingūnai Gailītei, kapteinei Helēnai Jansonei,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

◆ Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Pateicība — virsleitnantam Edgaram Prodniekam, kapteinei Ivetai Reinholdei, virsleitnantei Zanei Silmanovičai, leitnantei Lindai Virsnītei, seržantei Agijai Litovskai, leitnantam Armandam Kuprijanovam, leitnantam Jānim Ozolam, leitnantam Raimondam Vīksnam, kapteinim Kasparam Kasparsonam un kapteinim Jurijam Dolženkovam. 

Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.