Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles dzelzceļa stacijā policija soda autovadītājus

“Kur var pārsūdzēt Valsts policijas lēmumu?” laikraksta redakcijai jautā kāds secietis, kurš jūtas nepamatoti sodīts ar 30 eiro lielu naudassodu par auto novietošanu nepareizā vietā stāvlaukumā pie Aizkraukles dzelzceļa stacijas.
Soda kvīts par 30 eiro
Secietis stāsta, ka pēdējā laikā degvielas cenas straujā kāpuma dēļ daudzi uz darbu Rīgā vai kur citur vairs nebrauc ar savu automašīnu, bet ar vilcienu, līdz ar to automašīnu stāvvietā pie Aizkraukles dzelzceļa stacijas trūkst auto stāvvietu. Katru dienu vietas pietrūkst trijām — desmit automašīnām. Kādu dienu ierodoties pusseptiņos rītā, visas stāvvietas bijušas aizņemtas. Taksometru, invalīdu un “Latvjas dzelzceļa” darbinieku stāvvietās auto novietot nedrīkst, tādēļ viņš savu spēkratu atstājis vietā, kur netraucē ne automašīnām, ne gājējiem. Atgriežoties no darba, viņu gaidījis nepatīkams pārsteigums — soda kvīts par 30 eiro. Tā bija izrakstīta ap pulksten 9 rītā.
“Par sodu esmu ļoti aizvainots un sašutis. Vienmēr esmu labprātīgi samaksājis sodu, ja gadījies pārkāpt ātrumu, taču šoreiz jūtos nepamatoti sodīts, tādēļ to vēlos pārsūdzēt,” stāsta secietis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.