Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles domes deputātes krēslā atgriežas Ingūna Grandāne

Ingūna Grandāne. foto no “Staburaga” arhīva.

4. oktobrī Aizkraukles novada dome saņēma deputāta Didža Bērziņa iesniegumu ar lūgumu par deputāta pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa. Turpmāk viņa vietu domē ieņems uzņēmēja Ingūna Grandāne, kura deputāta amata pienākumus pildīja iepriekšējā sasaukumā Aizkraukles domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā 2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātus, nākamais kandidāts aiz Didža Bērziņa ar lielāko balsu skaitu no partijas “Latvijas attīstībai”/Vidzemes partija bija aizkraukliete uzņēmēja Ingūna Grandāne.

Viņa atzīst, ka šoreiz mazliet māc bažas, jo deputātes amatā viņa atgriežas citādākā novadā un domē. “Šis darbs noteikti vairs nebūs tāds kā iepriekš. Novads pēc apvienošanās ir liels. Tomēr, par spīti bažām, esmu pārliecināta, ka viss būs kārtībā. Esmu apliecinājusi savu piekrišanu darbam un apzinīgi veikšu savus pienākumus. Mans pienesums katrā ziņā būs tas, ka raudzīšos caur uzņēmējas prizmu. Līdz šim, manuprāt, dome darbojās veiksmīgi, tās sastāvā ir profesionāli cilvēki. Ņemot vērā, ka man ir iepriekšējā pieredze, pildot deputātes pienākumus, apzinos, ka tagad darbs ir krietni sarežģītāks un plašāks, kas prasīs lielāku atdevi,” savu atgriešanos deputāta amatā komentēja Ingūna Grandāne, uzņēmēja, SIA “IMiga” valdes priekšsēdētāja.

Ingūnu Grandāni, atgriežoties deputātu pulkā, sveica Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums un uzteica deputātes pienesumu: “Ingūnas atbildīgā attieksme un pilsoniskā stāja ir deputāta paraugs. Viņa vienmēr aktīvi atsaucas un sadarbojas ar domi kā uzņēmēja. Viņas līdzšinējā pieredze deputātes darbā vairos iespējas un stiprinās mūsu izpratni un sadarbību ar uzņēmējdarbības vidi.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ingūna darbosies Finanšu un tautsaimniecības jautājumu un Izglītības, kultūras un sporta komitejā.

Didzis Bērziņš savu deputātu pilnvaru izbeigšanu skaidro ar aizņemtību: “Ir ļoti daudz darba — par daudz. Nespēju visu apvienot. Deputāta darbs bija interesants, man patika, bet šobrīd no kaut kā ir jāatsakās.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.