Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles “Deju varavīksne” vieno paaudzes

Piedalās ap 170 dažādu vecumu un paaudžu dejotāju
Fantastiski lielisks, aizraujošs, krāšņs, krāsains, saviļņojošs, enerģisks, uzlādējošs — tāds bija Aizkraukles kultūras centrā notikušais koncerts “Deju varavīksne”, kurā ar saviem priekšnesumiem piedalījās ap 170 dažādu vecumu un paaudžu Aizkraukles novada kolektīvu dejotāju.
Gan bērni, gan seniori
“Deju varavīksni” pēc pandēmijas divu gadu pārtraukuma otro reizi organizēja Jana Vītoliņa, kura savulaik bija raidījuma “Bez tabu” žurnāliste un vairākus gadus Aizkrauklē vada baleta studiju “Karnevāls”. Viņa ir koncerta idejas autore un arī režisore.
Koncertu bija plānots sarīkot Starptautiskajā deju dienā, 29. aprīlī, tomēr tas tika pārcelts mēnesi vēlāk, lai kolektīvi labāk varētu sagatavoties, jo pandēmijas dēļ bija mēģinājumu pauze. “Aicināju kolektīvus, kuri ar kaut ko izceļas, atšķiras,” stāsta Jana Vītoliņa.
Koncertu vadīja raidījuma “Bez tabu” žurnālists Artūrs Špaks, kurš, kā Jana saka, pats dvēselē ir dejotājs, jo savulaik dejojis tautas deju kolektīvā. Artūrs zina, kā tas ir, kad jādejo, taču spiež deju zābaks, bet jāiztur līdz galam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.