Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē uz laiku slēgta autoostas tualete

Ilustrācija veidota ar canva.com

Laikrakstā ar jautājumu par Aizkraukles autoostas sabiedriskās tualetes darbību vērsās kāds mūsu lasītājs. Viņš ir sašutis, ka kopš janvāra sākuma novada centrā, gaidot sabiedrisko transportu, nav iespējams apmeklēt tualeti. Kādēļ labierīcības slēgtas un kādas tagad ir iespējas cilvēkiem apmeklēt tualeti?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aigars Zīmelis, Aizkraukles novada pilsētas un pagasta pārvaldnieks, skaidro, ka Aizkraukles autoostas sabiedriskā tualete, kuras darbību nodrošina pašvaldība, īslaicīgi tik tiešām nedarbojas. “Izsludinājām iepirkumu par pašvaldības iestāžu telpu uzkopšanu, tai skaitā paredzēts uzkopt arī konkrēto tualeti. Diemžēl iepirkuma uzvarētājs atsūtīja vēstuli, ka nedaudz tiek atlikta darba procesu uzsākšana. Lai labierīcības ikdienā cilvēki varētu izmantot, tās nepieciešams regulāri uzkopt. Šobrīd meklējam risinājumu, lai autoostas sabiedrisko tualeti atvērtu ātrāk. Tā ir tikai pagaidu neērtība,” skaidro pārvaldnieks un piebilst, ka paralēli tiek domāts par modernu labierīcību ierīkošanu nākotnē, autoostas tuvumā.

Pagaidām cilvēki aicināti izmantot labierīcības Aizkraukles novada domes ēkas pirmajā stāvā pie klientu apkalpošanas centra.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.