Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē top otrā automazgātava

KONKURENTS līdz šim vienīgajai pašapkalpošanās automazgātavai pilsētā. Tuvākajā laikā objektu pieslēgs kanalizācijas tīklam.

Piemērota arī nestandarta tehnikai

Kopš pagājušā gada rudens Aizkrauklē, laukumā starp universālveikalu un Aizkraukles Profesionālo vidusskolu, norit būvdarbi. Kā vēsta informācija pie būvobjekta, šeit top vaļēja tipa augstspiediena pašapkalpošanās automazgātava. Tās atklāšanu plāno maija sākumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Ertech”, kas ir šī projekta uzsācēja, līdzīpašnieks Jānis Liepiņš stāsta, ka automazgātava top uz pašvaldībai piederošas zemes, kuru uzņēmums nomā. Tās tapšanā sadarbojas ar SIA “AT Nordic”, Latvijā pazīstamo pašapkalpošanās automazgātavu zīmolu “Adri”. Tā savukārt sadarbojas ar uzņēmumu “Adriateh” no Horvātijas. Šī būs sestā automazgātava Latvijā, kas tapusi sadarbībā ar zīmolu “Adri”.

Jānis Liepiņš teic: pieredze rāda, ka līdz šim Aizkrauklē pie vienīgās automazgātavas bieži veidojas rindas, tātad šis pakalpojums ir pieprasīts. SIA “Ertech” klientiem piedāvās mūsdienīgas automazgāšanas iekārtas, tajā skaitā labāka rezultāta sasniegšanai varēs izmantot divas mazgāšanas pistoles, kā arī būs iespēja auto virsbūvi mazgāt ar birsti. Darbosies četri mazgāšanas boksi, bet ārpus tiem plāno aprīkot vietu nestandarta transportlīdzekļu mazgāšanai. No papildu pakalpojumiem būs nodrošināta iespēja izmantot putekļu sūcēju, kā arī uzpildīt logu mazgāšanas šķidrumu.

Realizējot otro būvniecības kārtu, klientiem piedāvās riepu montāžas un auto kondicionieru uzpildes pakalpojumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.