Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē tiekas zolītes spēlētāji

TIKŠANĀS VIETU MAINĪT NEVAR — zolītes spēlētāji pulcējas Aizkrauklē. Imants Parādnieks (no kreisās), Ainārs Krastiņš, Vladimirs Mihnovskis, Normunds Dāvidsons un Aigars Stuglis. Aizmugurē — 4. vietas ieguvējs Egils Kļaviņš.
Foto no personīgā albuma

Aizkraukles sporta centrā sākās šī gada Aizkraukles novada zolītes turnīrs, uz kuru, kā vienmēr, bija aicināti dalībnieki arī no citām Latvijas vietām. Par lielu pārsteigumu, šogad, sākot piekto gadu, kopš šis turnīrs iekļauts Latvijas zolītes turnīru kalendārā, uz Aizkraukles turnīra pirmo posmu ieradās rekordliels dalībnieku skaits — 49!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AINĀRS KRASTIŅŠ

Lielākais dalībnieku skaits bija no Rīgas — 13 spēlētāji. Ļoti patīkami starp turnīra dalībniekiem bija redzēt politiķi Imantu Parādnieku, kurš, lai arī ne katrā posmā, bet vismaz reizi gadā ar savu klātbūtni pagodina šo turnīru. Lai gan šoreiz Imantam zolītē veiksme neuzsmaidīja, viņš vairākkārt pierādījis, ka ir cienījams šīs prāta spēles meistars, iepriekš izcīnot augstas vietas.

Kā ierasts, uz turnīru bija atbraukuši arī zolītes lielmeistari, starp kuriem Normunds Dāvidsons no Salaspils, kurš šobrīd ir Latvijas zolītes reitinga līderis. Viņš izcīnīja 1. vietu, konkurentiem neatstājot nekādas cerības, jo sešās no septiņām kārtām bija pirmais un tikai vienā kārtā trešais (kopā 38 lielie punkti). Normunds iepriekš bijis arī gada kopvērtējuma līderis, kā arī vairākkārt bijis starp turnīra laureātiem. 2. vietu izcīnīja novadnieks no Seces Aigars Stuglis, kurš jau iepriekš ir pierādījis savu meistarību šajā prāta spēlē un arī šajā reizē izrādīja sīvu konkurenci meistariem no visas Latvijas. 3. vietu izcīnīja Vladimirs Mihnovskis no Ķekavas. Vēl viens mūsu novadnieks — Aleksandrs Orlovs no Neretas — ierindojās 5. vietā. Arī šajā posmā ieradās kāds dalībnieks, kurš ne reizi nebija piedalījies nevienā turnīrā — Ilmārs Spalva no Rīgas, kurš atzīstami cīnījās un ierindojās 31. vietā, aiz sevis atstājot 18 dalībniekus. Ilmārs pauda prieku par turnīru un solījās piedalīties turpmāk, tādēļ arī turnīra galvenais tiesnesis aicina jebkuru zolītes spēles cienītāju nebaidīties un piedalīties!

Otrais zolītes turnīra posms notiks 9. aprīlī Aizkraukles sporta centra otrajā stāvā. Reģistrācija no pulksten 9.30.