Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē plāno remontēt domes administrācijas ēku

šim noslēgta vienošanās ar arhitektiem, kuri sagatavos skiču variantus visiem trim objektiem. Ņemot vērā skices, izveidos atjaunošanas projektus, organizēs būvniecības iepirkumus, un dome lems par to īstenošanu un finansējuma atvēlēšanu.IMANTA Uldis Riekstiņš, pašvaldības izpilddirektors, stāstot par domes ēkas remontu, teic, ka šobrīd līgums noslēgts ar ainavu arhitektiem, kuri izstrādās ēkas apkārtnes, tajā skaitā centrālā laukuma, konceptu. Pašlaik vēl nav vienotas idejas par to, kādai pēc remonta vajadzētu izskatīties ēkai. Līdz ar to projektētājiem nevar dot pat aptuvenas norādes par vēlmēm. Tā kā līdzīgas celtnes ir vairākās vietās Latvijā, turklāt remonti tām veikti salīdzinoši nesen, domes cilvēki šī gada pirmajās darba dienās plāno apmeklēt vienu no tām — Alūksnes domes ēku. Otra līdzīga domes ēka ir Jūrmalā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.