Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē, pasākumā “Gada notikums 2022” atskatās uz zīmīgākajiem notikumiem

Nominācijā “Vide” par svarīgāko notikumu 2022. gadā nominēja multifunkcionālā veloparka izveidi. Pateicības saņēma Aizkraukles novada Attīstības un Tūrisma nodaļa. Imanta Kaziļuna foto.

Jau 11. reizi Aizkrauklē aizvadīts pasākums “Gada notikums 2022”, kas notika Aizkraukles pilsētas dibināšanas 56. gadadienā. Atskatoties uz aizvadīto gadu un tajā paveikto, godināšanai izvirzīja deviņus notikumus, kuru veidotāji saņēma īpašu paldies par ieguldījumu pilsētas attīstībā, jaunu ideju realizāciju un iesaistīšanos atbalsta pasākumos Ukrainai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Sabiedrība” kā svarīgākais aizvadītā gada notikums atzīts aizkraukliešu atbalsts Ukrainas tautai un īpaši Aizkraukles draugu pilsētai Slavutičai. Īpašo paldies saņēma Aizkraukles Mākslas skolas skolotāja Vaira Lejniece.

Nominācijā “Kultūra” par nozīmīgāko notikumu atzina mūzikas skolotāja Artūra Zemnieka sarakstīto un izdoto grāmatu “Mājās vēl negribas iet jeb vietējā rokenrola hronika”.

Nominācijā “Vide” par svarīgāko notikumu 2022. gadā nominēja multifunkcionālā veloparka izveidi. Pateicības saņēma Aizkraukles novada Attīstības un Tūrisma nodaļa, būvnieks SIA “We Build Parks” un projekta vadītāja Valērija Noreika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Infrastruktūra” kā nozīmīgāko atzina projektu “Esošās rūpnieciskās teritorijas infrastruktūras sakārtošana Mednieku un Gaismas ielas teritorijā, uzlabojot tās piemērotību ražošanas uzņēmumu attīstības vajadzībām”. Pateicību saņēma domes projekta vadītājs Dzintars Grundšteins un būvnieki no SIA “VIA”.

Izglītības jomā kā būtiskāko novērtēja P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolas mācību vides uzlabošanu un skolas 55. jubilejas koncertu. Pateicības saņēma remontdarbu veicējs SIA “2A Būve” un skolas kolektīvs un tās direktore Daina Delvere.

Nominācijā “Jaunieši” pateicību saņēma Aizkraukles novada Interešu izglītības centrs par pievilcīgas vides veidošanu pagalmā Daugavas ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmējdarbības attīstībā atzinīgi novērtēja pagājušajā gadā veidoto Aizkraukles novada pašvaldības un Rīgas Biznesa skolas sadarbību.

Nominācijā “Sports” paldies teica Latvijas Ūdensmotociklu sporta asociācijai par šī sporta veida atgriešanos pilsētā pēc 10 gadu pārtraukuma un starptautiskā ūdensmotociklu čempionāta “Aizkraukles kauss 2022” norisi.

Nominācijā “Aizkraukles vārds pasaulē” atzinību izpelnījās starptautisks notikums — Aizkraukles Goda pilsoņu mākslinieču Ingūnas Skujas un Melisas Breidenas dueta “SkujaBraden” ekspozīcija “Tirgot ūdeni upes malā” Latvijas paviljonā Venēcijas biennāles 59. starptautiskajā mākslas izstādē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēgumā godināja Aizkraukles Goda pilsoni Hariju Jaunzemu, kurš 21. janvārī atzīmēs 95. dzimšanas dienu.

Pasākuma otrajā daļā izskanēja koncerts, kurā muzicēja dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels un Aija Vītoliņa, komponists Jānis Lūsēns un Latvijas Radio bigbends.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.