Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novadā satiksmes noteikumu pārkāpējus ķer ar dronu

18. martā Aizkraukles novadā uz autoceļa P87 tika veikts satiksmes uzraudzības pasākums ar dronu, kura laikā konstatēti deviņi pārkāpumi par “STOP” zīmes neievērošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja interesē ziņas par Valsts policijas fiksētajiem pārkāpumiem un noziegumiem citos novados, lasiet tālāk. Tas, kas notiek kaimiņos, var atgadīties arī pie mums.

19. martā pulksten 02.30 konstatēts, ka Dobeles novadā, Bērzes pagastā veikta zādzība no privātas teritorijas, kurā iekļūts un no teritorijā esošajiem konteineriem nozagta dīzeļdegviela, tāpat, nodarīti arī citi teritorijas bojājumi. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

18. martā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jēkabpilī kāds vīrietis konstatējis, ka no īpašuma teritorijas ir nozagti metāllūžņi aptuveni 5 tonnu apjomā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18. martā Jelgavas novadā, Cenu pagastā, Dalbē uz autoceļa A8 tika veikts satiksmes uzraudzības pasākums sadarbībā ar CSDD darbiniekiem. Pasākuma laikā tika pārbaudīts 61 transportlīdzeklis un konstatēti 11 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi, starp tiem pārkāpumi par braukšanas ātruma pārsniegšanu, drošības jostas nelietošanu, neatbilstošu riepu protektoru un citi.

18. martā Tukuma novadā, Jaunpils pagastā, Jaunpilī tika veikts satiksmes uzraudzības pasākums ar dronu, kura laikā pārbaudīti 30 transportlīdzekļi un konstatēts viens pārkāpums par “STOP” zīmes neievērošanu.

18. martā Dobeles novadā, Bērzes pagastā, Miltiņos tika veikts satiksmes uzraudzības pasākums ar dronu, kura laikā pārbaudīti 30 transportlīdzekļi un konstatēti divi pārkāpumi par “STOP” zīmes neievērošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18. martā Bauskā tika veikts satiksmes uzraudzības pasākums, kura laikā pārbaudīti 24 transportlīdzekļi un konstatēti divi pārkāpumi. No tiem viens par drošības jostas nelietošanu un otrs par nederīgu medicīnisko izziņu.

18. martā pulksten 8.00 Tukuma novadā, Kandavā kāds vīrietis vadīja “Ford” markas automašīnu un veicot atpakaļgaitas manevru uzbrauca kādas sievietes vadītai “Audi” markas automašīnas, kas arī vienlaicīgi veica kustību atpakaļgaitā. Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta.

18. martā neilgi pirms pulksten 11.00 Tukumā kāds vīrietis vadīja “Volkswagen” markas automašīnu, neievēroja drošu distanci attiecībā pret priekšā braucošo “Mitsubishi” markas automašīnu, kuru vadīja kāda sieviete, kā dēļ notika sadursme starp abiem transportlīdzekļiem. Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta. Par notikušo transportlīdzekļu vadītāji vienojās, sastādot saskaņoto paziņojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18. martā īsi pirms pulksten 23.00 Jelgavā kāds 1984. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,47 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

18. martā īsi pirms pulksten 18.00 Jēkabpilī kāds 1968. gadā dzimis vīrietis vadīja “Ford” markas automašīnu, būdams 2,59 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

18. martā īsi pirms pulksten 18.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jēkabpilī kāda “Ford” markas automašīna atrodas daļēji ūdenstilpnē. Valsts policijā konstatēts, ka kāds 1968. gadā dzimis vīrietis vadīja “Ford” markas automašīnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apturēja automašīnu pie ūdenstilpnes. Par notikušo Valsts policijā uzsākts administratīvā pārkāpuma process pēc Ceļu satiksmes likuma 53. panta vienpadsmitās daļas par nepamatotu iebraukšanu pretējā virziena joslā vai nepamatotu nobraukšanu no brauktuves, tā apdraudot satiksmes drošību. Par šādu pārkāpumu automašīnas vadītājam piemēro brīdinājumu vai naudas sodu no 25 līdz 140 eiro apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18. martā pulksten 19.30 Jelgavā kāda 1997. gadā dzimusi sieviete vadīja “Nissan” markas automašīnu, būdama 3,17 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

18. martā neilgi pēc pulksten 13.00 Jelgavā kāds 1973. gadā dzimis vīrietis vadīja “BMW” markas spēkratu, būdams 1,68 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.