Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē notiks vasaras vakaru koncerti

Vasara ir laiks, kad ir unikāla iespēja ļauties mūzikas baudīšanai dabā. Vakara koncerti jūlijā un augustā notiks Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja dārzā “Kalna Ziedos”. Šonedēļ, ceturtdienas vakarā, te muzicēs dziesminieks Haralds Sīmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vasaras vakaru koncertu ideja aizsākās pagājušajā gadā Covid-19 pandēmijas ēnā, kad koncertu apmeklētājiem bija prasība pēc pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāta, kas radīja apstākļus, ka pasākumus apmeklēja salīdzinoši maz cilvēku,” teic Aizkraukles kultūras centra direktors Alens Emīls Oknovs. “Šajā gadā saglabājam šo vasaras vakaru koncertu ideju. Muzeja dārzs ir izcila vieta, kur baudīt labu un kvalitatīvu mūziku, klausīties mākslinieku stāstos un būt sasaistē ar dabu un saulrietu, kas spēlēsies koku zaros. Tie ir koncerti, kurus būs iespējams vērot salīdzinoši nelielai auditorijai, jo biļešu skaits ir ierobežots.” Koncertu rīkotāji padomājuši arī par to, lai koncerts notiktu neatkarīgi no laikapstākļiem. “Lietus gadījumā tie norisināsies lielajā muzeja šķūnī, kas sniedz unikālu iespēju koncertu izbaudīt senatnīgā atmosfērā,” saka kultūras centra vadītājs.

Vaicāts par mākslinieku izvēli šiem koncertiem, Alens Emīls Oknovs teic, ka izraudzīti tādi, kas iederas šajā noskaņā, kā arī tādi, kuru priekšnesumi varētu būt saistoši novada viesiem: “Piemēram, grupas “Kautkaili” līderi Kristīne Pāže un Didzis Bordo ir no Pļaviņu puses — Stukmaņiem, kas ir lielākais sastāvs šajā koncertu sērijā. Arī citi mākslinieki izvēlēti, domājot par kopējo atmosfēru un mākslinieku mijiedarbību ar auditoriju. Aicinām izbaudīt šos vasaras vakarus Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja “Kalna Ziedos” ābeļdārzā! Biļetes aicinām iegādāties laikus, jo to skaits ir ierobežots.”

Šonedēļ, 7. jūlijā, plkst. 21 muzicēs dziesminieks Haralds Sīmanis. Citas izjūtas varēs rast, apmeklējot grupas “Kautkaili” koncertu, kas notiks 16. jūlijā plkst. 21. Mēneša beigās, 28. jūlijā plkst. 21, uz koncertu muzeja dārzā varēs sanākt Kārļa Kazāka talanta cienītāji.

5. augustā plkst. 21 “Kalna Ziedus” pieskandinās Dailes teātra aktieri Ērika Eglija-Grāvele un Gints Andžāns. Kopā ar viņiem būs arī ģitārists Mārcis Vasiļevskis. Savukārt 18. augustā plkst. 20 aizkraukliešu priekam muzicēs aktrise un dziedātāja Raimonda Vazdika un ģitāriste Ilze Grunte.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.