Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē notiks skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus

TIKKO AIZVADĪTS SKOLĒNU MĀCĪBU UZŅĒMUMU GADATIRGUS “CITS BAZĀRS” Rīgā, tirdzniecības centrā “Domina”. Sestdien jauno uzņēmēju veikumu varēs novērtēt arī Aizkrauklē.
Foto no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras

18. martā no pulksten 8 līdz 14 Aizkrauklē, “IGA centrā”, biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) dalībskola — Aizkraukles novada vidusskola — aicina uz skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo pasākumu Aizkrauklē “CITS BAZĀRS”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālajā pasākumā Aizkrauklē “CITS BAZĀRS” piedalīsies 60 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi (40 vidusskolas un 20 pamatskolas) no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Madonas, Rīgas un citām skolām. Jaunie uzņēmēji dienas garumā piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus — kosmētiku, dažādus koka izstrādājumus, rotaslietas un aksesuārus, kā arī aplikāciju un interneta lapu izstrādes risinājumus.

Aizkraukles novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Kellere stāsta: “Skolēnu mācību uzņēmumi ir lieliska prakses un uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanas iespēja skolēniem. Aicinu apmeklēt skolēnu mācību uzņēmumu pasākumu Aizkrauklē un atbalstīt skolēnu mācību uzņēmumus, izvēloties viņu produkciju, jo viņi ir mūsu nākotnes potenciālie līderi, kuri uzdrošinājušies izveidot savu produktu, pārvarot bailes kļūdīties, un ir gatavi pilnveidoties un būt izcili, līdz ar to ir iedvesmas vērti.”

Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālajā pasākumā Aizkrauklē “CITS BAZĀRS” notiks arī jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana septiņās nominācijās. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.