Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklē, Gaismas ielā, satiksmes ierobežojumi

No pirmdienas, 4.oktobra, uz vairākām dienām Aizkraukles pilsētas Gaismas ielā, posmā no Mednieku ielas līdz Dārza ielai, ir daļēji ierobežota satiksme, ko regulēs luksofors, savukārt no Mednieku un Spīdolas ielas piekļuve šajā laikā būs slēgta. Satiksmes ierobežojumi noteikti dēļ plānotajiem brauktuves virskārtas asfaltēšanas darbiem — informē Aizkraukles novada pašvaldība. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Gaismas ielā tiek turpināts Aizkraukles novada pašvaldības īstenotais ERAF atbalstītais projekts  “Esošās rūpnieciskās teritorijas infrastruktūras sakārtošana Mednieku un Gaismas ielas teritorijā uzlabojot tās piemērotību ražošanas uzņēmumu attīstības vajadzībām”, kura laikā bija paredzēts sakārtot Gaismas ielas posmu no Mednieku ielas līdz Dārza ielai un pašu Mednieku ielu. Projekta būvdarbi sākti 2020.gada vasaras beigās, līdz šim atjaunots Mednieku ielas segums 300 m garumā un pārbūvēts Gaismas ielas posms 430 m garumā. Gaismas ielā veikta nesošās konstrukcijas pārbūve, izveidota ietve, izbūvēta lietusūdens kanalizācijas sistēma, atjaunots ielas apgaismojums, izbūvēta asfaltbetona apakškārta un šķembu virskārta un pašreiz plānota asfaltbetona virskārtas izbūve, kā arī pēdējie apzaļumošanas darbi un apzīmējumu uzkrāsošana. Projekta kopējās izmaksas ir 728 391 EUR, no tā ERAF līdzfinansējums ir 417 055 eiro, pašvaldības finansējums 292 937 eiro un valsts budžeta dotācija – 18 399,48 eiro.


Pašvaldība ir iecerējusi turpināt šīs rūpnieciskās teritorijas uzlabošanu, īstenojot projektus Dārza un Rūpniecības ielas infrastruktūras sakārtošanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.