Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukle atklāts multifunkcionāls veloparks. Piepildījies ekstrēmo sporta cienītāju senlolots sapnis.

Aizkrauklē, laukumā iepretim Aizkraukles novada vidusskolas ēkai Lāčplēša ielā, atklāts multifunkcionāls veloparks. Tas ir pārdomāts skeitparka un velotrases apvienojums, kurā gaidīti visdažādākā vecuma un prasmju braucēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā Jaunjelgavas velotrasi, Aizkraukles projektu realizēja SIA “We Build Parks”. Uzņēmums ir līderi šādu trašu būvēšanā. To apliecina ne tikai Latvijā realizētie projekti, bet trases visā pasaulē. SIA “We Build Parks” šogad uzbūvēja olimpisko snovparku Ķīnā, pirms četriem gadiem — Korejā. Uzņēmums lepojas ar dažādu trašu izveidi Austrijā, Šveicē, Vācijā, Norvēģijā, Amerikā un pat Āfrikā.

Artjoms Smirnovs, uzņēmuma SIA “We Build Parks” pārstāvis lepojas ar Aizkraukles velotrasi, kura, pateicoties darbinieku lielajai pieredzei, ir pasaules līmeņa iemiesojums.

“Tas, kas Aizkraukles velotrasi izceļ starp citiem līdzīgiem projektiem, ir neierastais skeitparka un velotrases savienojums, kas braucējiem sniedz daudz lielāku dažādību. No skeitparka pa tiešo var doties velotrasē un otrādi, asfalta sānus var izmantot ātruma iegūšanai un doties uz skeitparka konstrukcijām. Velotrasei ir visgarākā izmantošanas sezona. Neizbēgami, ka, iestājoties slapjam laikam, skeitparka konstrukcijas kļūs slidenas, savukārt asfaltētais velotrases segums, pateicoties savām saķeres spējām, joprojām būs drošs braukšanai. Arī dažādas sacensības lietus laikā netiek pārtrauktas, līdz trasē neparādās peļķes. Ir cilvēki, kas asfalta velotrasi mēģinājuši izmantot arī ziemā — ar snovbordiem sablietējot sniegu, vai salejot ūdeni. Jāsaprot, ka šādos gadījumos ķiveres ir obligāts braucēju aprīkojums!” par jaunatklāto trasi izteicās Artjoms Smirnovs.

Vairāk lasiet 25. oktobra laikrakstā “Staburags” vai e-avīzē https://staburags.lv/iepazisties/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.