Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukle apzinās savu jaudu

Pēc nedēļas, 25. februārī, tiešsaistes platformā “Zoom” notiks Aizkraukles novada pašvaldību, uzņēmēju un darboties uzņēmējdarbībā gribošu jauniešu vienojošs pasākums “Aizkraukles jauda”. Aizkraukles novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Ilona Kāgane ir viena no vairākiem pasākumā “Aizkraukles jauda” iesaistītajiem pašvaldības speciālistiem. Viņa stāsta, ka projekta sākums rodams pērn augustā, kad Rīgas Biznesa skolas (RBS) 1. kursa studenti un pasniedzēji, skolas atbalsta personāls, kopumā ap 60 dalībnieku, ieradās Aizkrauklē ar mērķi iepazīt Aizkraukles novada uzņēmējdarbības vidi, apmeklēt un iepazīt šeit esošos uzņēmumus, kā arī meklēt risinājumus dažādām problēmu situācijām, kā, piemēram, vēsturisko muižu, skolu ēku apsaimniekošanai, investoru piesaistei industriālajām teritorijām, sociālajai uzņēmējdarbībai, aprites ekonomikai. Savs nopelns RBS interesei par Aizkraukles pusi ir arī novadniecei Paulai Elksnei — Aizkraukles novada vidusskolas un RBS absolventei. Viņa ir arī šīs skolas pasniedzēja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.