Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aiviekstes pagastā sacenšas slēpošanā un biatlonā

GODA PJEDESTĀLS ar uzviju! No labās — Gabriela Vilciņa, Dārta Jaudzema, Emīlija Liepiņa un Patrīcija Vaivode. Sandras Pumpures foto.

Biatlona sporta bāzē “Jankas-Jaujas” Aiviekstes pagastā aizvadīts Pļaviņu čempionāts slēpošanas sprintā un biatlonā. Tās ir tradicionālas sacensības, kur sacenšas sportisti gan ar lielāku, gan mazāku pieredzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki startēja dažādās vecuma grupās, veicot distanci no 400 metriem jaunākajiem slēpotājiem līdz kilometram vecākajiem. Ikviens varēja izvēlēties arī abus sporta veidus, bet biatlonā startēja, sākot no S2 un V2 grupas.

Lai arī laika apstākļi todien nelutināja, sniega sporta bāzē bija pietiekami un dalībnieki apņēmīgi devās trasē, izcīnot medaļas un balvas. No slēpotājiem jaunākajā S1 grupā (2013. gadā dzimušie un jaunāki) nedalīta uzvara Katrīnai Zālītei. Lai gan jaunajai slēpotājai ir pieci gadi, sacensību rīkotāji īpaši uzsvēra viņas sportisko azartu, veicot 400 metru distanci. S2 grupā ar vienādu laiku uzvara divām sportistēm — Emīlijai Liepiņai un Dārtai Jaudzemai. Savukārt V2 grupā Kristaps Kripēns bija labākais laiks abu sporta veidu sacensībās, tāpat kā Luīzai Jakovļevai S3 grupā, Gvido Eizānam V3 grupā, Guntai Žildei S5 grupā un Jurim Brokam V5 grupā. Vēl slēpošanā 1. vieta S4 grupā Evai Žildei-Rudzītei un Kasparam Meinuzam V4 grupā, bet biatlonā V4 grupā uzvarēja Raivis Brics un Sanita Petkūne S4 grupā.

Sacensību uzvarētāji saņēma Aizkraukles novada sporta centra medaļas un diplomus, kā arī uzņēmuma “MySport” dāvātās balvas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.