Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aicinājums ziedot automašīnu iegādei Pāvels Čornijs: “Tās ir sagrautas mājas, dzīves un likteņi”

KOPIENAS SALIEDĒTĪBA un brīvprātīgo aktivitāte kopā ar fonda palīdzību ļāvusi uz Ukrainu līdz šim nosūtīt arī 31 automašīnu Ukrainas brīvības cīnītājiem. Līdz ar 7. konvoju tās būs jau 38 automašīnas.
Foto no fonda albuma

6. aprīlī nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” rīko septītā konvoja nosūtīšanu uz Ukrainu. Tajā tiks aizvestas septiņas automašīnas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autors: DIĀNA LOZKO, ALŪKSNES UN APES NOVADA FONDA SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTE

Nodibinājums ““Alūksnes un Apes novada fonds” darbojas jau 19 gadu un tas palīdz Ukrainai kopš 2014. gada. Palīdzības apjoms palielinājās tieši 2022. gadā pēc Krievijas pilna iebrukuma Ukrainā. Uz Ukrainu tikusi aizsūtīta apjomīga humānā palīdzība — ģeneratori, labība, droni, medicīnas aprīkojums, apģērbs, higiēnas preces utt. Kopienas saliedētība un brīvprātīgo aktivitāte kopā ar fonda palīdzību ļāvusi uz Ukrainu līdz šim nosūtīt arī 31 automašīnu Ukrainas brīvības cīnītājiem. Līdz ar septīto konvoju tās būs jau 38 automašīnas. Fonda brīvprātīgie šīs automašīnas ved līdz pašām frontes līnijām un nebaidās riskēt, jo šī uzvara ir nepieciešama mums visiem. “Kad agrāk ar draugiem un ģimeni spriedām, ko darītu, ja sāktos karš, es teicu, ka došos uz ārzemēm, taču kopš 24. februāra, pirms diviem gadiem, manas domas kardināli mainījās. Iestājos arī zemessardzē un, lai arī militārās lietas tiešām nav manas tuvākās, es zinu, ka okupantu iebrukuma gadījumā es nekur nedošos, bet palikšu aizstāvēt savu dzimteni. Mums ir svarīgi palīdzēt Ukrainai kaut vai tā vienkāršā iemesla dēļ, ka, ja Ukraina neuzvarēs šajā karā, es ticu, ka Latvija būs nākamā un es to negribu piedzīvot. Tās ir sagrautas mājas, dzīves un likteņi. Nesen, viesojoties Latvijā, Ukrainas prezidents Zeļenskis teica: “Nevajag mūs žēlot. Mēs esam stipri un izturēsim. Mums tikai nepieciešama palīdzība”. Mēs arī esam stipri un mums jāpalīdz, katrs cik vien varam. Vai tas ir ziedots piecītis vai aizstūrēts auto pie Ukrainas aizstāvjiem. Katra mazā lieta veido lielu uzvaru,” teic fonda brīvprātīgais un konvoju organizētājs Pāvels Čornijs.

Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece izsaka lielu pateicību ikvienam cilvēkam, kurš atbalsta Ukrainu šajā cīņā un uzsver, ka palīdzība Ukrainai turpināsies tikmēr, kamēr nebeigsies šis karš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau nākamais konvojs uz Ukrainu no Alūksnes dosies 6. aprīlī. Visi mīļi aicināti pulksten 10 pie Alūksnes novada pašvaldības ēkas, lai pavadītu kopā brašos brīvprātīgos.

Jums ir iespēja arī ziedot automašīnu un degvielas iegādei, lai šis labais darbs neapstātos! Kopā līdz uzvarai! 

Bankas konta rekvizīti ziedojumiem:

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”, reģ. Nr. 40008090271, banka: “AS SEB Banka”, kods: UNLALV2X, konts: LV96UNLA0050019750651. Mērķis: “Ziedojums Auto Ukrainai”.

Alūksnes un Apes novada fonds izsaka sirdssiltu paldies ikvienam atbalstītājam!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.