Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aicina darbā Aizkraukles novada pašvaldības policijas priekšnieku

Aizkraukles novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos uz pašvaldības policijas priekšnieka pilnas slodzes darbu, piedāvājot 1600 eiro lielu mēnešalgu. Vakancei jāiesakās līdz 15.oktobrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentam jāaatbilst likuma “Par policiju” 21.panta pirmās un otrās daļas prasībām, kā arī nepieciešma augstākā izglītība. Juridiskā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību, kā arī par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze valsts un pašvaldību iestādē.

Pašvaldības policijas priekšniekam būs jāvada pašvaldības policijas darbs atbilstoši normatīvo aktu prasībām, jāplāno, jāorganizē, jāvada un jākontrolē likumpārkāpumu profilakses un sabiedriskās kārtības nodrošināšanas pasākumu izpilde, jāizvērtē pašvaldības policijas darbinieku sagatavotie administratīvie akti, jāpieņem lēmumi par privātpersonas apstrīdētu pašvaldības policijas darbinieka izdoto administratīvo aktu vai faktisko rīcību, jāizskata administratīvo pārkāpumu lietas un normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā jāpieņem lēmumi administratīvajās lietās, jāizstrādā pašvaldības policijas budžeta projekts, jākontrolē un jānodrošina lietderīga finanšu līdzekļu izlietošana, jāsniedz atbildes uz fizisku un juridisku personu iesniegumiem par pašvaldības policijas kompetencē esošiem jautājumiem, jāsniedz priekšlikumi par pašvaldības policijai nepieciešamās materiāltehniskās bāzes uzlabošanu un jāveic citi pienākumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.