Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aicina balsot par labāko pastnieku

Ilustratīvs attēls.

“Latvijas pasts” izsludina tradicionālo konkursu “Mans pastnieks”, lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godinātu labāko 2021. gada pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, zinošāko un izpalīdzīgāko. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa anketu iespējams aizpildīt un iesniegt tiešsaistē anketa.pasts.lv, savukārt aizpildīšanai ar roku un nosūtīšanai “Latvijas pastam” ar jau apmaksātu piegādi anketas ievietotas visos laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2022. gadam, kas bez maksas piegādāti lasītāju pastkastītēs. Anketas iespējams iesniegt līdz 2022. gada 31. janvārim. 

“Latvijas pastā” strādā ap 3200 darbinieku aptuveni 150 dažādās profesijās, no kuriem būtiskāko daļu, vairāk nekā 70%, veido pastnieki un pasta nodaļu darbinieki, kas ik darbdienu piegādā abonētos preses izdevumus, vēstules un sīkpakas, apkalpo klientus pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un nodrošina dažādus citus pakalpojumus pat vistālākajās lauku viensētās.

Pastnieka un pasta operatora profesija vienmēr bijusi novērtēta, taču īpaši Covid-19 apstākļos pasta darbinieki ir smagi strādājuši, lai sniegtu visus nepieciešamos pakalpojumus, kopš pandēmijas sākuma uzņēmumam ne dienu nepārtraucot savu darbību. Visvairāk pastniekus novērtē seniori tieši lauku reģionos, jo pastnieks bieži ir vienīgā saikne ar ārpasauli.

Piedaloties konkursā “Mans pastnieks”, ikvienam ir iespēja pateikt paldies tiem pastniekiem un pasta nodaļu operatoriem, kuri pilda savus darba pienākumus ar lielu atbildību, rūpību un sirsnību. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.