Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aicina apmeklēt lielizmēra radio vadāmo mašīnu sacīkstes Aizkrauklē

Foto no baja5b.lv/

Ar lielu prieku un satraukumu vēlamies jūs aicināt piedalīties un vērot 1/5 Lielizmēra radio vadāmo mašīnu sacīkstes, kas norisināsies 8. jūnijā Aizkrauklē, RC Rots team jaunizveidotajā trasē! Šis būs trešais sacensību posms, kas sola ne tikai aizraujošas sacīkstes, bet arī spraigas cīņas un pārsteigumus visiem skatītājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību Intriga

Šajā posmā īpaša uzmanība tiks pievērsta 2WD Baja grupai, kur Raitis Amatnieks atgriežas ar jauniem spēkiem un apņēmību pēc iepriekšējā posma neveiksmes, kad viņa sacīkste beidzās vienu minūti pirms finiša, liedzot iespēju cīnīties par uzvaru. Raitis ir pārregulējis savu mašīnu un sola, ka šoreiz viņš būs gatavs cīnīties līdz galam.

Tajā pašā laikā Mārcis Tilners, pagājušā gada 2WD Baja grupas uzvarētājs, ir apņēmies nepieļaut, ka Māris Kazāks – pašreizējais kopvērtējuma līderis gan 2WD, gan 4WD grupās – triumfē trešo reizi pēc kārtas 2WD grupā. Mārcis ir gatavs uz risku, lai šajā posmā aizņemtu pjedestāla augstāko pakāpienu un neļaut Mārim izcīnīt vēl vienu uzvaru.

Laikapstākļu ietekme

Sacīkstes solās būt vēl aizraujošākas, jo prognozes liecina, ka laikapstākļi var būt mainīgi. Lietus gadījumā trase var kļūt slidena, kas var ieviest neparedzētas pārmaiņas un radīt aizraujošus notikumus. Tas var būt izšķirošs faktors cīņā par uzvaru, jo prasīs gan no vadītājiem, gan viņu mašīnām maksimālu precizitāti un izturību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību grafiks

Sacensību norises vieta: Aizkraukle, Enerģētiķu iela 6

11:00 – Kvalifikācijas posmi

17:00 – Finālbraucieni

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lūdzam atzīmēt šo datumu savos kalendāros un būt klāt, lai izbaudītu šo unikālo un aizraujošo sacensību atmosfēru. Nodrošiniet sev labāko skatījumu un izjūtiet adrenalīnu kopā ar sacensību dalībniekiem!

Papildu informācija

Lai iegūtu vairāk informācijas par lielizmēra radio vadāmajām mašīnām un sacīkšu kalendāru, apmeklējiet mūsu mājaslapu: www.baja5b.lv.

Nāciet un atbalstiet savus favorītus 8. jūnijā Aizkrauklē! Mēs garantējam, ka sacīkstes būs aizraujošas un pilnas ar pārsteigumiem. Neaizmirstiet ņemt līdzi ģimeni un draugus, lai kopā izbaudītu šo neaizmirstamo pieredzi!

Autors: Lielizmēra radio vadāmo mašīnu komūna

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.