Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Adīšanas stafetē šalle Latvijai top arī Aizkrauklē

Agitas Grīnvaldes-Irukas foto

Aizkraukles interešu izglītības centrā var piedalīties koprades projektā “Šalle Latvijai”. Tur notiek adīšanas maratons, kur katru dienu kādas adītājas ieada savu rakstu kopīgajā šallē Latvijai. 20. aprīlī uz pāris dienā šalle tiks nogādāta Koknesē pie senioru kluba “Pīlādzītis” dāmām, bet pēc tam tiks nogādāta Ogrē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir gada garumā radīt unikālu adījumu — šalli, kas atspoguļotu visas Latvijas adītāju prasmes, katra novada individuālo krāsu un rakstu izpratni. Vienot iedzīvotājus kopīgam mērķim, nodot adīšanas prasmes no paaudzes paaudzei, apzinoties un novērtējot katra ieguldījumu.

Adījums tika iesākts ar Lielvārdes jostas fragmentu un tiks pabeigts ar Lielvārdes jostas fragmentu. Tālākā adījuma stilistika veidota atkarībā no katra individuālā adītāja redzējuma, no katra gada gājuma un paaudzes etnogrāfiskā vai mūsdienīgā skatupunkta.

Kopā ar adījumu ceļos arī albums, kurā katrs individuālais vai apvienoto grupu adītājs veic ierakstu, kurā atzīmē datumu, kad adījums pie viņiem nonācis, kā arī ieraksta novēlējumu Latvijai, vai uzmundrināt nākošos adītājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Adīšanas stafetē katram individuālajam adītājam atvēlētas 12 stundas adīšanai un noorganizēt stafetes nodošanu/pārņemšanu, lai vienotos par vietu un laiku ar nākošo adītāju vai atskaites punkta koordinātoru.

Vairāk informācijas par šo projektu var iegūt un pieteikties adīšanas stafetei, zvanot pa tālruņiem 26099259 un 26755153.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.