Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“777” ir kas lielāks, nekā spējam saklausīt. Intervija ar grupas “Astro’n’out” solisti Māru Upmani-Holšteinu

Pagājušajā gadā uz saviem 20 darba gadiem atskatījās grupa “Astro`n`out”. Septembrī grupas soliste Māra Upmane-Holšteine izdeva, kā pati to nosaukusi — “radošās izaugsmes stāstu” — grāmatu “Piezīmes uz šaubu malām”. Oktobrī pie klausītājiem nonāca grupas septītais albums “777”. Novembrī grupai bija pirmais lielais koncerts "Arēnā Rīga”. Man, kā lielam melomānam, vienmēr interesējis, kāds stāsts licis māksliniekam radīt konkrētu dziesmu. Klausoties “Astro'n'outu” kompozīcijas, tās tik ļoti sasaucās ar manu iekšējo pasauli, pārdzīvojumiem, sajūtām. Tāpēc nolēmu tikties ar Māru un atskatīties uz katru no 12 jaunajā albumā esošajām dziesmām, kas viņu mudinājis rakstīt tieši tādus vārdus.
Pagājušajā nedēļā biju pie Māras, sēdējām improvizētā studijā, kas izveidota ēkā, kur reiz bija garāža. Trīs stundas garo sarunu centos iespiest divās avīzes lapās. Daudz no teiktā palika neuzrakstīts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.