Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

40 gadus kopā ar sunīti Pifu. Leļļu teātra aktrise Vija Blūzma spēlē jau 50. sezonu

Latvijas Leļļu teātris sācis 80. sezonu, un tā aizritēs ne tikai ievērojamās jubilejas, bet arī Pifa zīmē. Tieši pusi no teātra pastāvēšanas laika — 40 gadus — repertuārā ir izrāde “Un atkal Pifs”, kuras galvenais tēls ir sunītis Pifs. Tās pirmizrāde notika 1983. gada 1. oktobrī. Šogad, jubilejas gadā, septembrī un oktobrī Leļļu teātris dodas viesizrāžu tūrē, lai Pifs varētu iepriecināt bērnus dažādās Latvijas vietās.
12. oktobrī pulksten 18 labsirdīgais sunītis ar draugu Dudū, nekrietno runci Herkulesu, pelīti Rozāliju, krustmāti Agati un krusttēvu Tontonu ieradīsies Aizkraukles kultūras centrā. Aizkrauklē Pifa lomā iejutīsies Santa Didžus, taču visus šos gadus kopā ar Pifu ir Vija Blūzma, Leļļu teātra aktrise un režisore. Pirms viesizrādes “Staburags” Viju Blūzmu aicināja uz nelielu sarunu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.