Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

1.septembris Mazzalves pamatskolā

Žannas Miezītes foto

1.septembrī jaunais mācību gads Mazzalves pamatskolā sākās ar pilnu jaudu. No rīta klases stundā atkalredzēšanās prieks, tikšanās ar klasesbiedriem, sarunas par vasaru un par jaunajā mācību gadā darāmajiem darbiem. Pusdesmitos visa skolas saime pulcējās skolas pagalmā, lai uzņemtu savā pulkā 10 piecgadīgos un 9 pirmās klases skolēnus, kuri uzsāk mācības lielajā baltajā skolā. Katram neliela dāvaniņa ar skolas logo un skolasbiedru apsveikumi un ziedi. Tiek sumināti arī skolas darbinieki, kuriem darba jubilejas – direktoram Aivaram Miezītim apsveikumi 40 darba gadu jubilejā Mazzalves pamatskolā, angļu valodas un ģeogrāfijas skolotāja Sandra Lozina Mazzalvē nostrādājusi 35 gadus un pavārīte Gunta Zvilna – 15 gadus. Skolas kolektīvs sveica arī skolotāju Diānu Voļnagu, kura par veikumu 2021./2022.mācību gadā guva kolēģu atzinību un titulu “Gada skolotājs 2022”. Sirsnīgus apsveikuma vārdus skolas saimei sacīja pagasta vadītāja Zeltīte Odiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc svinīgā brīža fotosesija, lai iemūžinātu 1.septembra tikšanos klašu kolektīvos, kopā ar ģimeni.

Skolēni pa klašu grupām izgāja 5 viņiem sagatavotās stacijas, kurās izrunāja, izspēlēja svarīgākās lietas, sākot jauno mācību gadu – atraktīvi kopā atkārtoja iekšējās kārtības noteikumus, kolektīvi no lego klučiem cēla savu sapņu skolu, tikās ar ugunsdzēsējiem no Aizkraukles, izrunāja par nepieciešamību rīkoties tā, lai ugunsnelaime nepiemeklē. Ļoti interesanta bija tikšanās ar zemessardzes 55.bataljona pārstāvjiem. Šajā satraucošajā laikā, kad Ukrainā risinās karš, skolēni guva pārliecību, ka tiek ļoti sargāti, par ko liecināja zemessargu līdzatvestais aprīkojums un bruņojums. Neizpalika, protams, arī 1.septembra cienasts.

Kamēr skolēni izzināja dažādas lietas stacijās, vecāki pulcējās kamīnzālē, lai tiktos ar skolas vadību, atskatītos uz aizvadīto mācību gadu, izrunātu aktualitātes 2022./2023.mācību gadā. Tika ievēlēta jaunā skolas padome. Par skolas padomes priekšsēdētāju vecāki ievēlēja Agnesi Dubinsku un par līdzpriekšsēdētāju – Gunu Baltaci. Sarunas turpinājās pie kafijas tases vēl kādu brīdi pēc vecāku sapulces. turpinājās

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1.septembris aizvadīts. Lai darbīgs, mierīgs un sekmīgs jaunais mācību gads!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.