Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

1.maijā Aizkraukles stadionā notiks pirmais Aizkraukles Stundas skrējiens

1.maijā ikvienu no jums gaidīsim Aizkraukles stadionā, Draudzības krastmalā 6, kur norisināsies pirmais Aizkraukles Stundas skrējiens. Pasākums plānots tā, lai tajā dalības prieku varētu atrast katrs, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības un vecuma. Pasākumā izvirzītais uzdevums ir veikt pēc iespējas vairāk apļu stundas laikā ejot, soļojot, skrienot vai nūjojot.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ierobežots ir tikai maksimālais laika limits, katrs dalībnieks var izvēlēties skriet, iet, soļot vai nūjot sev vēlamo un savai fiziskajai sagatavotībai atbilstošo laiku sev atbilstošā tempā. Ja dalībnieks izvēlas beigt distanci pirms kontrollaika beigām, dalībniekam jāpiesakās pie tiesneša finišā.

Uzvarētājus noteiksim vecuma grupās – atsevišķi bērniem, sievietēm un vīriešiem. Pasākumā aicinām piedalīties arī jaunos vecākus ar mazuļiem, kuri vēl paši patstāvīgi nevar veikt distanci, jo esam izveidojuši atsevišķu Nākotnes grupu bērniem, kurus pavadošās personas stumj ratiņos.

Iepazīties ar pilnu pasākuma nolikumu un pasākumam aicinām reģistrēties jau iepriekš https://bulta.lv/aizkraukle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki, kas pasākumam pieteiksies līdz 25. aprīļa plkst. 24.00, saņems personalizētus dalībnieku numurus (ar uzdrukātu dalībnieka vārdu).

Sacensību programma:

• no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.30 – numuru izņemšana, jaunu dalībnieku reģistrācija;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00 brīvais starts (starta vietā dalībniekam jāpiesakās pie tiesneša);

• no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.00 skriešana, iešana, soļošana, nūjošana;

• ap plkst. 13.45 apbalvošana, izloze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Aizkraukles Stundas skrējiens” ir arī seriāla “Latvijas stunda 2022” pirmais posms, kur otrais posms norisināsies 23. Oktobrī Liepājā. Šī ir lieliska iespēja dalībniekiem cīnīties arī par īpašām balvām.

Katrā no posmiem gan Aizkrauklē, gan Liepājā dalībnieki, kas savā dalībnieku grupā iegūs 1. vietu, saņems 10 punktus kopvērtējuma vērtējumam seriālā “Latvijas stunda 2022”. Attiecīgi 2. vietas ieguvēji saņems 9 punktus, 3. vietas ieguvēji – 8 punktus, 10. vietas ieguvēji – 1 punktu (proporcionāli samazinoties punktu skaitam par vienu pret izcīnīto vietu savā dalībnieku grupā).

Seriāla “Latvijas stunda 2022” uzvarētāji tiek noteikti summējot iegūto punktu skaitu abos posmos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki, kas būs ieguvuši 20 un 19 punktus tiks apbalvoti ar speciālām balvām.

Dalībnieki, kas seriāla kopvērtējumā būs ieguvuši vairāk kā 10 punktus, piedalīsies balvu izlozē, kas notiks 2022. gada 23. oktobrī pasākuma “Liepājas drosmes stunda” apbalvošanas ceremonijā.

Atgādinām, ka, reģistrējoties sacensībām online interneta pārlūkā vai aizpildot dalībnieka anketu sacensību vietā, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar sacensību nolikumu un neiebilst sacensību laikā uzņemto foto un video izmantošanai sacensību mārketinga un reklāmas aktivitātēs, kā arī dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli (par nepilngadīgajām personām atbildību uzņemas viņu likumiskie pārstāvji).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē Aizkraukles novada sporta centrs. Uz tikšanos 1. maijā Aizkraukles pirmajā Stundas skrējienā!

Rasa Siliņa, Aizkraukles novada sporta centra sporta pasākumu organizatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.